Ajans Gözlem’den Milasspor Masterler’ına forma

2020-2021 spor sezonunda Ulusal Veteranlar Futbol Ligi Ege Bölgesinde temsil edecek olan Milasspor Masterler’ına lig maçları öncesinde bir destekte Ajans Gözlem’den geldi.

20201022_masterler_formailk_4108c.jpg

Geçtiğimiz günler içersinde Ajans Gözlem İmtiyaz Sahiplerinden Zekai Korkmaz ve Muhittin Özen tarafından verilen antrenman formaları, Milasspor Masterler Genel Koordinatörü Erkan İşli’ye teslim edildi.

Forma tesliminde açıklama yapan Ajans Gözlem İmtiyaz Sahiplerinden, Yeni Milasspor Kulübü’nün eski yönetim kurulu üyesi Zekai Korkmaz; “Milasspor Masterler Futbol Takımı’nı Milas adına katıldıkları ligde elde ettiği şampiyonlukları yakından takip ediyoruz. Kadrosunda birbirinden değerli, tecrübeli futbolcuların yer aldığı Milasspor Masterler Futbol Takımı ilçemizi başarıyla temsil ediyor. Ajans Gözlem olarak Milasspor Masterlar’ına sezon öncesi forma desteği yaparak, yanlarında olduğumuzu gösterdik. Kendilerine lig mücadelelerinde başarılar diliyoruz dedi.

Teşekkür etti

Milasspor Masterler Futbol Takımı Genel Koordinatörü Erkan İşli’de; “Ajans Gözlem ve Zekai Korkmaz beye takımımıza verdiği destek için tüm sporcularımız adına teşekkür ediyorum” açıklamasında bulunarak; “Geçmişte olduğu gibi yeni sezonda da yeni ligimizde yine şampiyonluk için sahaya çıkacağız. Hedefimiz her zaman olduğu gibi Milas’ımızı başarıyla temsil etmektir” dedi.

Hazırlık maçı Bodrum’da

Ege Bölgesi Ulusal Veteranlar Futbol Ligi’ne hazırlanan Milasspor Masterlar Futbol Takımı, 25 Ekim 2020 Pazar günü saat 17’de Bodrum Şehir Stadyumu’nda, Bodrum Birlikspor Masterlar Futbol Takımı ile bir antrenman karşılaşması yapacak.

20201022_masterler_forma_02d72.jpg

20201022_masterler_forma1_c3aa3.jpg