Biz büyük bir aileyiz

Milas Belediye Başkanı Av. Muhammet Tokat, Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından organize edilen yemeğe katıldı. Yemekte Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı personelin önemine değinen Başkan Tokat, “Bu kentin her türlü imajı, bu kentin her türlü görüntüsü, içindeki yaşayan insanların sağlığı ve sıhhati sizlerden soruluyor” dedi.

20201023_belediye_temizlik_yemekilk_8ca93.jpg

Milas Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından düzenlenen yemek organizasyonunda Başkan Tokat’a, Milas Belediye Başkan Yardımcıları Gülşen Gökçe ve Cüneyt İlter, CHP Milas İlçe Başkanı İlgin Göktepe ve CHP Bodrum İlçe Başkanı Halil Karahan, eşlik etti.

Yemek organizasyonunda Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı personele yönelik bir konuşma gerçekleştiren Milas Belediye Başkanı Av. Muhammet Tokat; “Belediyemiz bünyesinde riskli iş grubunda çalışan personellerimizdensiniz. Her toplantıda ifade ettiğim gibi hele hele yeni göreve başlarken hepinize özellikle tekrar ederek hatırlattığım gibi her an kazaya imkan veren ve riskin çok fazla olduğu bir iş grubunda çalışıyorsunuz. Bu anlamda diğer birimlerde çalışan arkadaşlardan daha fazla dikkatli olmanız, daha fazla kendinize dikkat etmeniz gerekiyor” dedi.

“Hepimiz aileyiz”

Belediye çatısı altında herkesin bir aile olduğuna dikkat çeken Başkan Tokat, olası yaralanmalara ve iş kazalarına dair dikkatli olunması gerektiğini vurguladı. Yeni araçların gelmesiyle birlikte kapasitenin artacağını ve bu doğrultuda yeni personel ile birlikte hizmet kalitesinin de önemli ölçüde yukarı çıkacağına dikkat çeken Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat; “Sizlerin maddi ve manevi refahı bizim için önemli. Bu duygularla bu yemeği düzenleyen, emeği geçen herkese yürekten teşekkür ediyorum. Sizlerle beraber olmamızı ve aile buluşmamızı sağladılar. Size de iştirak edip katıldığınız için teşekkür ediyorum” dedi.

20201023_belediye_temizlik_yemek1_c37db.jpg

20201023_belediye_temizlik_yemek2_3b5fb.jpg

20201023_belediye_temizlik_yemek_60943.jpg

d1391c5b14123.gif