Image

site_reklamı_mobil.jpgslideraltidonerli3.gif

Image

Doğru Parti Muğla’da kuruldu

Türkiye’nin 81 ilinde yakılan Çoban Ateşi Hareketi ile partileşen Doğru Parti, Muğla İl Teşkilatı Cahit Karaöz Başkanlığı’nda kuruldu.  

2_30258.jpg

Amaçları yandaşa yeni alanlar açmak

CHP Muğla Milletvekili Mürsel Alban, jeotermal enerji santralları (JES) için Muğla’da 32 sahanın ilana çıkarılmasına tepki gösterdi. Alban, turizm kentlerinde yapılması planlanan maden ve enerji kaynağı arama işlemlerinin turizme olumsuz etkilerinin tespit edilmesi istemiyle Meclis Araştırması açılmasını istedi.

20201009_milletvekili_alban_3569a.jpg

Girgin, itfaiyecilerin sorunlarını meclise taşıdı

CHP Muğla Milletvekili Süleyman Girgin, “İtfaiyeciler yürüttükleri kamu hizmeti sırasında doğa için, vatandaşın canı ve malı için canını ortaya koyan bir meslek grubudur. İtfaiyecilerimizin önemli sorunları bulunmaktadır. İçişleri Bakanlığı bu sorunların çözümü için adım atmalıdır” dedi.

20201003_itafiye_haklariilk_f7340.jpg

Gökova Körfezi iddiası mecliste…

İYİ Parti Muğla Milletvekili ve Yerel Yönetimler Başkanı Prof. Dr. Metin Ergun Milas, Marmaris ve Ula ilçeleri ile Gökova Körfezi’ndeki Doğal Sit Alanlarının statülerinin Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından değiştirildiği iddiası ile ilgili olarak Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum tarafından yazılı olarak cevaplandırılması talebiyle TBMM Başkanlığı’na soru önergesi verdi.

20201005_metin_ergun_c03e3.jpg

Akaryakıt desteği talebini meclise taşıdı

CHP Muğla Milletvekili Süleyman Girgin, şoför esnafının ticari akaryakıt talebini, yazılı olarak cevaplandırılması istemiyle TC. Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’na sordu.

20200930_chp_mugla_milletvekili_girgin_7f23c.jpg

/index.php/siyaset