Image

site_reklamı_mobil.jpg

Image

Kısa çalışma ödeneği mağduriyetini sordu

İYİ Parti Muğla Milletvekili ve Yerel Yönetimler Başkanı Prof. Dr. Metin Ergun, kısa çalışma ödeneğinden dolayı mağdur olan vatandaşların sorunları ve uygulamayı istismar eden işletmeleri gündeme getirdi.

20200728_kisa_calisma_00e70.jpg

Add a comment

Girgin’den sosyal medya düzenlemesine tepki

CHP Muğla Milletvekili Süleyman Girgin, TBMM Adalet Komisyonu’nda görüşmeleri tamamlanan yeni sosyal medya düzenlemesine dair tepkilerini TBMM Genel Kurulu’nda dile getirdi.

20200725_girgin_39c02.jpg

Add a comment

Muğla sahilleri ile ilgili soru önergesi...

İYİ Parti Muğla Milletvekili ve Yerel Yönetimler Başkanı Prof. Dr. Metin Ergun, Muğla'da sahillerin işletim hakkının devri ile ilgili Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'un yazılı olarak yanıtlaması istemiyle TBMM Başkanlığı’na soru önergesi sundu.

20200723_metiergun_86677.jpg

Add a comment

Emekli bayram ikramiyeleri Meclis’e taşındı

CHP Muğla Milletvekili Süleyman Girgin Meclis Genel Kurulu’nda yaptığı konuşmada dini bayramlarda verilmekte olan ikramiye tutarının arttırılmasını talep etti.

20200724_girgin_790ab.jpg

Add a comment

Bu kanunu desteklemek ülkeye ihanettir

TBMM Genel Kurulu’nda AKP ve MHP’nin oylarıyla kabul edilen ve CHP’nin iptal istemiyle Anayasa Mahkemesi’ne götürdüğü baroların yapısını değiştiren kanunla ilgili CHP Muğla Milletvekili ve AB Uyum Komisyonu üyesi Av. Burak Erbay, “Bu kanun TBMM‘de kabul edildi. Ancak şimdi Anayasa Mahkemesi süreci başladı. Bu süreci de yakından takip ediyoruz. Anayasaya ve hukuka aykırı bu kanunun iptali yönünde bir karar çıkacağını düşünüyoruz.” dedi. 

20200722_burak_erbay_1d742.jpg

Add a comment