Milletvekili Demir yeni devlet hastanesini ziyaret etti

AK Parti Milletvekili M. Yavuz Demir, son hazırlıkları devam eden Yeni Milas Devlet Hastanesi’ni ziyaret ederek yetkililerden bilgi aldı. AK Parti Muğla Milletvekili M. Yavuz Demir; “Hastanemizin şehir içinden ulaşımını sağlayacak yolun yapımını bir süre önce tamamlayan Milas Belediyesine teşekkür ediyorum.” dedi.

20200530_yeni_hastaneilk_22079.jpg

Yapımı tamamlanan ve açılış hazırlıkları yapılan Yeni Milas Devlet Hastanesi’ne inceleme ziyaretinde bulunan AK Parti Muğla Milletvekili M. Yavuz Demir, 75. Yıl Milas Devlet Hastanesi Başhekimi İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Tarık Çubukçuoğlu’ndan bilgi aldı.

Ziyaretle ilgili açıklama yapan AK Parti Muğla Milletvekili M. Yavuz Demir; “Açılış hazırlıkları süren yeni Milas Devlet Hastanemizde inceleme yaptık. Milletvekili arkadaşım Yelda Erol Gökcan, İl Başkanımız Kadem Mete ve Milas İlçe Başkanımız Fahri Acar’la yaptığımız girişimler sonucu son teknolojik imkanlarla donatılan hastanemiz hastalarımıza şifa dağıtacak. Hastanemizin şehir içinden ulaşımını sağlayacak yolun yapımını bir süre önce tamamlayan Milas Belediyesine teşekkür ediyorum. Hastanemizin kara yolu bağlantısı için de çalışmalarımız devam ediyor. Yüz akımız olacak bu projemizin ilçemize kazandırılmasında başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Sağlık Bakanımız Dr. Sayın Fahrettin Koca’ya şükranlarımı sunuyorum.

Bodrum Devlet Hastanemizin ihalesi de 20 Mayıs’ta gerçekleştirildi ve çok yakında yapımına başlanacak. Bölgemize hayırlı olsun.” dedi.

75. Yıl Milas Devlet Hastanesi Başhekimi İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Tarık Çubukçuoğlu da sosyal medya hasabından yaptığı açıklamada; “Yeni hastanemizde açılış doğru son hazırlıklar devam ederken Sayın Milletvekilimiz Mehmet Yavuz Demir ve AK Parti Milas İlçe Başkanımız FahriAcar bizleri ziyaret ettiler. Son aşamaya gelen çalışmalar hakkında kendilerine bilgilendirmede bulunduk ve yeni evimizde ilk misafirlerimizi ağırladık. Gerek Pandemi süreci, gerek yeni hastane çalışmalarında her zaman yanımızda olup moral ve motivasyon kaynağımız olan Vekilimize teşekkür ederiz.” dedi.

75. Yıl Milas Devlet Hastanesi’nin bir kısmının huzur evi bir kısmının da ağız diş sağlığı hastanesine çevrilmesinin planlandığı bildirildi.

20200530_yeni_hastane6_1e78e.jpg

20200530_yeni_hastane1_46e9d.jpg

20200530_yeni_hastane_3436f.jpg

20200530_yeni_hastane3_101b2.jpg

20200530_yeni_hastane2_e3953.jpg

Related Articles

d1391c5b14123.gif