MİLAS KAHRAMAN HEKİMİNİ İSTİYOR…

eskiweb/milas-kahraman-hekim-75c422b8daa13eca0c3c.jpg

75.Yıl Milas Devlet Hastanesi’nde Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak görev yapan Orhan Kahraman Karaisaoğlu’nun geçici olarak Bodrum Devlet Hastanesi’ne görevlendirilmesine hastaları ve hasta yakınları başlattıkları imza kampanyasıyla tepki gösterdi…

2013 yılında ilçemize atanarak 75.Yıl Milas Devlet Hastanesi’nde Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak göreve başlayan Doktor Orhan Kahraman Karaisaoğlu yaptığı başarılı çalışmalarla ve sempatik davranışlarıyla Milaslıların gönüllerini kazanarak sevilen hekimler arasında yer almayı başardı.

İlçemizde göreve başladığı günden itibaren yaptığı başarılı çalışmalarla dikkat çeken taktir toplayan Karaisaoğlu geçtiğimiz günlerde alınan bir karar doğrultusunda geçici görevlendirme ile Bodrum Devlet Hastanesi’ne görevlendirildi.

Alınan kararın ardından mağdur olduklarını iddia eden hastaları ve hasta yakınları tarafından change.org adlı sitede imza kampanyası başlatıldı.

Özgür Ballı adlı vatandaş tarafından başlatılan imza kampanyasında “Gözde Milas’ımızın gözde hekimlerinden biri olan kadın doğum uzmanı Sn. Orhan Kahraman Karaisaoğlu’nun da bu şehirden kopmasına sessiz kalmayalım. Sizde kampanyamıza destek vererek ve alo 184 sağlık bakanlığını arayarak talebinizi oluşturabilirsiniz” ifadelerine yer verildi.

Milas’ta çok sayıda hastası bulunmasına rağmen geçici görevle Bodrum Devlet Hastanesi’nde görevlendirilmesine isyan eden hastaları ve hasta yakınları Bodrum’daki poliklinik servisinde de hasta yoğunluğu olmadığını iddia ettiler.

Başlatılan imza kampanyasına ulaşmak için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz...

https://www.change.org/p/sa%C4%9Flik-bakanli%C4%9Fi-kahraman-hekimimiz?recruiter=574455029

Related Articles

d1391c5b14123.gif