İZAN hekimleri telefonla hizmette…

İZAN Özel Sağlık Hastanesi hekimleri, “Evde kalın Bize Danışın” sloganıyla başlatılan çalışmayla, hastaneye gelemeyen hastalar için sağlık problemleri konusunda telefon ile hizmet sunmaya başladı.

20200330_izan_manset.jpg

İZAN Özel Sağlık Hastanesi, koronavirüs salgını sebebiyle evde kalmayı teşvik eden ve sağlık hizmetini kesintisiz sürdüren bir uygulama ile hastalara hizmet sunmaya başladı.

HEKİMLER TELEFONLA HİZMETE BAŞLADI

İZAN Özel Sağlık Hastanesi’nin sosyal medya hesaplarından yapılan açıklamada, hastane hekimlerinin her türlü sağlık probleminde doğru yönlendirme yapmak amacıyla hekimlerin telefonla hizmete başladığı duyuruldu.

“EVDE KALIN BİZE DANIŞIN”

“Evde Kalın Bize Danışın” sloganıyla verilen duyuruda hekimlerin telefonlarının yanı sıra ayrıca şu ifadelere yer verildi:

“Korona virüs salgını nedeniyle hastanemize gelemeyen hastalarımız; tedavi ve takiplerinizi sürdürmek, her türlü sağlık problemlerinde doğru yönlendirmeyi yapabilmek için hekimlerimiz telefon ile hizmetinizde… Dahili numaradan ulaşılacak hekimlerimiz için Hastane Santral Numaramız: 0252 512 93 00”

20200330_izan_1.jpg

20200330_izan_2.jpg

Related Articles

d1391c5b14123.gif