CHP’li belediyelerimizin çalışmalarını gururla takip ediyoruz.

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı ziyaret etti. Tanal’a ziyarette; CHP Muğla Milletvekili Suat Özcan ve geçmiş dönem CHP Muğla Milletvekili Prof. Dr. Nurettin Demir eşlik etti.

20200529_tanalziyaretilk_58cad.jpg

Bayram tatilini geçirmek için bölgemize gelen İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, Ören’de Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat ile bir araya gelerek, belediye çalışmaları hakkında bilgi aldı.

CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal ilk ziyaretini Muğla Milletvekilleri Nurettin Demir ve Süleyman Girgin’in danışmanlığını yapan, daha sonra Milas Belediyesi Özel Kalem Müdürlüğü’ne getirilen H. Arda Varol’u makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun temennisinde bulundu.

İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal ve geçmiş dönem CHP Muğla Milletvekili Prof. Dr. Nurettin Demir daha sonra Ören Mahallesi’nde Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’la bir araya geldi. Özellikle pandemi döneminde CHP’li belediyelerin başarılı çalışmalara imza attıklarının altını çizen Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal; “Milas Belediyesi’nin de çalışmalarını görüyoruz. Koronavirüs ile mücadelenin ilk başladığı 16 Mart’tan beri tüm ekibinizle sahada oldunuz. Gerek sosyal yardımlar gerekse maske dağıtımı ve dezenfektan konusunda başarılı çalışmalarınız var. Bu anlamda sizleri kutluyorum.” dedi.

Ziyaret için İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal ve Prof. Dr. Nurettin Demir’e teşekkür eden Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Milas Belediyesi olarak ilçe genelinde yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aktardı.

Milletvekili Tanal daha sonra Alatepe Mahallesi’ni de ziyaret ederek, mahalle sakinleriyle sohbet etti.

20200529_tanalziyaret_cf8d9.jpg

20200529_tanalziyaret1_8e588.jpg

20200529_tanalziyaret2_9a9b2.jpg

Related Articles

d1391c5b14123.gif