Advert
Advert

GENÇLER BU KEZ POMELON’DA BULUŞUYOR

GENÇLER BU KEZ POMELON’DA BULUŞUYOR
Bu içerik 399 kez okundu.
Advert

Milas Gençlik Merkezi’nin Sosyal Medyadan Sosyal Meydana Projesi devam ediyor.

Gençlerin sosyal medya bağımlılığını azaltarak, hayatın her alanında aktif bir şekilde almalarını sağlamak amacıyla 81 İlde düzenlenen “Sosyal Medyadan Sosyal Meydana” projesi kapsamında Milas Gençlik Merkezi Pomelon Alışveriş Merkezi’nde bir etkinlik daha gerçekleştirecek.

Gençlerin serbest zamanlarını değerlendirmelerine yardımcı olmak, gençleri sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetlere yönlendirmek, gençlerin gelişimine katkıda bulunmak, gençlere rehberlik ve danışmanlık yapmak, gençleri zararlı alışkanlıklara karşı bilinçlendirmek amacıyla sanatsal, sportif, kültürel ve eğitsel faaliyetler ile tarihi ve kültürel geziler, kamplar ve spor faaliyetler düzenleyen Milas Gençlik Merkezi 19 Ocak 2020 Pazar günü Pomelon Alışveriş Merkezi’nde yine gençlerle bir arada olacak.

Milas Gençlik Merkezi, 19 Ocak 2020 Pazar günü Pomelon Alışveriş Merkezi’nde çeşitli etkinliklerle gençlerle bir arada olurken, etkinliğe bütün gençler davet edildi. Etkinlikte ayrıca karnesini getiren öğrencilere 3 boyutlu yazıcıdan çıkmış Atatürk ve çeşitli baskılar hediye edilecek.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500