Advert
Advert

BARAN GAYRİMENKUL AÇILDI

BARAN GAYRİMENKUL AÇILDI
Bu içerik 984 kez okundu.
Advert

Milas’ta düzenlenen törenle hizmete açılan Baran Gayrimenkul’ün harita teknikeri Hasan Hüseyin Tura, bölgeye hakim olduğunu ifade ederek gayrimenkul hizmetinde fark yaratacaklarını söyledi.

Baran Gayrimenkul, Hacıilyas Mahallesi Yeniyol Sokak’ta hizmete açıldı. Açılış törenine; Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, CHP Milas İlçe Başkanı İlgin Göktepe, Milas Gıda Maddeleri Yapanlar ve Satanlar Esnaf Odası Başkanı Mustafa Sezgin, Milas Emlak Müşavirleri Derneği (MEMDER) Başkanı Mehmet Kırkık, Belediye Meclis Üyeleri, MEMDER Yönetim Kurulu Üyeleri ve çok sayıda davetli katıldı.

Açılışta konuşan Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Baran Gayrimenkul’ün işletmecisi Hasan Hüseyin Tura’ya iş yaşamında başarılar diledi.

Hasan Hüseyin Tura, harita teknikeri olduğunu hatırlatarak, Muğla ve Milas’ta uzun bir süredir tecrübe sahibi olduğunu söyleyerek, “Ev arsa çizimleri ve ölçümleri konusunda bilgi sahibi olduğumuz için müşterilerimiz gayrimenkullerini değerinde satıyor ve satın aldırıyor. Açılışımıza katılan herkese ve çiçek gönderen tüm dostlarımıza teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Açılış hatıra fotoğrafı çekimiyle sona erdi.

 

 

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500