Advert
Advert

ÇOCUKLARA KARNE HEDİYESİ BAŞKAN TOKAT’TAN

ÇOCUKLARA KARNE HEDİYESİ BAŞKAN TOKAT’TAN
Bu içerik 1546 kez okundu.
Advert

Belediye Başkanı Muhammet Tokat, çocuklara karne hediyesi olarak “Arkadaşım Ben Geldim” adlı çocuk tiyatro oyununu Milas’a getiriyor.

Milas Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından çocuklara yönelik gerçekleştirilecek olan tiyatro etkinliği, zorlu bir eğitim döneminin ardından öğrencilere güzel bir yarıyıl hediyesi olacak.

Sinema ve dizi oyuncusu Gülnihal Demir’in başrol oynadığı müzikli, komedi türünde çocuk oyunu 27, 28, 29 Ocak tarihleri arasında Milas Belediyesi Toplantı ve Düğün Salonunda ücretsiz olarak sahnelenecek. 13:00-15:00 saatlerinde iki seans olarak sahnelenecek oyunda Zafer Kaya’da rol alacak.

Zorlu bir eğitim döneminin ardından gelen yarıyıl tatili için öğrencileri unutmadıklarını dile getiren Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat; “Çocuklarımız ve gençlerimiz eğitim öğretim dönemi boyunca tatlı bir yorgunluk yaşadı. Biz de öğrencilerimiz için yarıyıl tatillerinde tiyatro etkinliği programı hazırladık. Yarıyıl tatiline kısa bir süre kala karne alacak olmanın heyecan ve mutluluğunu yaşayan öğrencilerimizin yanındayız. Tüm öğrencilerimize şimdiden mutlu ve huzurlu bir yarıyıl tatili diliyorum.” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500