Advert
Advert

ADD GENEL KURULU YARIN

ADD GENEL KURULU YARIN
Bu içerik 526 kez okundu.
Advert

Atatürkçü Düşünce Derneği Milas Şubesi, yarın Aşkıdil Akarca Salonu’nda saat 12.00’de olağan genel kurul toplantısını gerçekleştirecek.

Atatürkçü Düşünce Derneği Milas Şubesi, Seçimli Olağan Genel Kurul Toplantısı’nı 12 Ocak 2020 Pazar günü yapacak.

5 Ocak’ta Milas Belediyesi Aşkıdil Akarca Salonu’nda saat 12’de yapılması planlanan Atatürkçü Düşünce Derneği Milas Şubesi Olağan Genel Kurul Toplantısı, yeterli çoğunluk sağlanamaması nedeniyle 12 Ocak’a ertelenmişti.

Atatürkçü Düşünce Derneği Milas Şubesi Olağan Genel Kurul Toplantısı’nda açılışın ardından saygı duruşu ve İstiklal Marşımız okunacak. Toplantıda daha sonra divan kurulunun belirlenmesi ve divana yetki verilmesinin ardından yönetim kurulu raporu okunarak ibra edilecek. Denetim kurulu raporunun okunması ve ibrasının ardından Atatürkçü Düşünce Derneği Milas Şubesi yönetim kurulu, denetim kurulu, disiplin kurulu üyelerinin ve üst kurul delegelerinin seçimi yapılacak.

Atatürkçü Düşünce Derneği Milas Şubesi Başkanı Gülçin Erşen, tüm üyeleri yarın Milas Belediyesi Aşkıdil Akarca Salonu’nda saat 12’de başlayacak olan Atatürkçü Düşünce Derneği Milas Şubesi Olağan Genel Kurul Toplantısı’na davet etti.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500