Advert
Advert

ÖZEL KALEM MÜDÜRÜNDEN ÇALIŞAN GAZETECİLERE ZİYARET

ÖZEL KALEM MÜDÜRÜNDEN ÇALIŞAN GAZETECİLERE ZİYARET
Bu içerik 747 kez okundu.
Advert

Milas Belediyesi Özel Kalem Müdürü H. Arda Varol, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Milas’ta faaliyet gösteren basın kuruluşlarını ziyaret etti.

Milas Belediyesi Özel Kalem Müdürü H. Arda Varol Radyo Gözlem, Gazete Güney Ege ve habermilas.com internet portalı çalışanlarını ziyaret ederek, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı. Radyo Gözlem’in artık bir marka olduğunu ifade eden Varol, çocukluğumuzdan itibaren radyo dinler ve arkadaşlarımızla birbirimize şarkı armağan ederdik. Teknolojiye inat Milas’ın 132 mahallesinde hala dinleniyor olmanız büyük başarı ve bizim çalışmalarımızı oradaki vatandaşlarımıza ulaştırmanızdan ötürü sizlere teşekkür ediyoruz” dedi.  

Basın Kuruluşlarına Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ın selamını da ileten Varol; Başkanımızda sizlerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününüzü kutluyor. Kendisi akşam düzenlediğimiz yemekte sizlerle beraber olacak” dedi.

Ziyarette gazetecilerin sorunları ve belediyenin projeleri konuşuldu. Ayrıca ilçede yaşayan vatandaşların beklentileri de gazeteci gözünden Varol’a aktarıldı.

“Milas Belediyesi Özel Kalem Müdürü olarak yeni atandığının altını çizen Varol; “Basın mensuplarımız bizim için son derece önemli. Belediyemizin yapmış olduğu çalışmaları geniş kitlelere ulaştırmak adına haberlerimizi gazetelerinizde yayınlamanız bizlere büyük güç veriyor. Bunun yanında ulaşamadığımız vatandaşlarımızın sorunlarını aktarma konusunda da basın çalışanlarımızın katkısı çok fazla. Bu nedenle biz gazeteci arkadaşlarımızı bir paydaş olarak görmekteyiz.” dedi.

Bundan sonraki süreçte de bu işbirliğinin en güzel şekilde devam edeceğini vurgulayan Varol, “Biz basın mensuplarımızla hiçbir zaman diyaloğumuzu koparmayacağız. Vatandaşlarımız ile bizler arasında köprü kuran emekçilerimizi hep dikkate alacağız. Bu düşünceden hareketle onların özel gününü unutmadık. Bu vesileyle emekçi cefakâr ve vefakâr tüm basın çalışanlarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü en içten dileklerimle bir kez daha kutluyorum.” dedi.

Radyo Gözlem, habermilas.com Haber Müdürü Gizem Kapusuz'da ziyaretten dolayı Milas Belediyesi Özel Kalem Müdürü Arda Varol'a teşekkür ederek; "Bizler için böylesi önemli bir günde ziyeretiniz bizleri sevindridi. Haberleri en doğru ve en hızlı şekilde okuyucularımıza ve dinleyicilerimize ulaştırmak adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Radyo Gözlem, Gazete Güney Ege ve habermilas.com çalışanları olarak ziyaretiniz için teşekkür ediyoruz" dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500