Advert
Advert

ÖZGE ANADOLU FİNALDE, CUMHURİYET ANADOLU ELENDİ

ÖZGE ANADOLU FİNALDE, CUMHURİYET ANADOLU ELENDİ
Bu içerik 766 kez okundu.
Advert

2019-2020 Muğla okul sporları liseli gençler kız ve erkek voleybol müsabakalarında ilçemizi temsil eden kızlar grubunda Milas Cumhuriyet Anadolu Lisesi, geçtiğimiz hafta içersinde Bodrum’da oynadığı 2 maçtan mağlup ayrıldı ve Muğla temsilciliği müsabakalarına katılma şansını kaybetti.

İlçemiz temsilcisi, Bodrum grubunda ilk maçını Turgutreis Hayırlı Sabancı Anadolu Lisesi ile yaptı ve müsabakadan 3-1 mağlup ayrıldı.

İkinci maçında Bodrum Ayşegül Sevim Rüştü Anadolu Lisesi ile karşılaşan ilçemiz takımı bu maçtan da 3-0’lık mağlubiyetle ayrılarak, Muğla temsilciliği maçları oynama hakkını kaybetti.

Lise grubu erkekler voleybol müsabakalarında ilçemizi temsil eden Milas Özge Anadolu Lisesi Voleybol Takımı ise Muğla’da oynadığı ilk maçında Muğla 75. Yıl Fen Lisesi’ni 3-1, ikinci maçında Fethiye Mehmet Erdem Anadolu Lisesini 3-2 yenerek, Muğla Play Off maçlarına grup birincisi olarak katılma hakkını elde etti.

Yarı Final Maçları…

Milas Özge Anadolu Lisesi-2 Marmaris Anadolu Lisesi:3

Lise grubu erkekler voleybol Muğla şampiyonasında yarı finale kalma başarısını gösteren Milas Özge Koleji 10 Ocak 2020 Cuma günü Muğla Atatürk Spor Salonu’nda oynadığı play off karşılaşmasında rakibi Marmaris Anadolu Lisesi’ne taybrek setinde 3-2 yenilerek, Muğla şampiyonu olma hakkını elinden kaçırdı.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500