Advert
Advert

MUHTARLARDAN, MÜDÜRE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİ

MUHTARLARDAN, MÜDÜRE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİ
Bu içerik 1321 kez okundu.
Advert

İlçemizde görev yapan muhtarlar, Milas İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal’ı makamında ziyaret ederek başsağlığı dileklerini ilettiler.

Geçtiğimiz aralık ayında görevi dolayısıyla şehir merkezine giderken kaza geçiren Milas ilçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal’ın yeğeni,  Jandarma Astsubay Hasan Kürşat Bal’ın şehit olması nedeniyle Milas Gazipaşa ve Firuzpaşa Mahalle Muhtarı Recep Panay, Güneş Mahallesi Muhtarı Salih Şen, Menteş Mahalle Muhtarı Bayram Arıcı, İsmetpaşa Mahallesi Muhtarı Mevlüt Korkmaz, Gümüşlük Mahalle Muhtarı Tahsin Drama, Milas Gayrimenkul Ofis Brokeri Şenol Sandal ile Emlak Müşavirleri Federasyonu Başkan Yardımcısı ve TÜRKSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Sert,  Milas İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal’a başsağlığı ziyaretinde bulundular.

Ziyarette konuşan muhtarlar ve ziyaretçiler; “Kamuoyundan ve haberlerden takip ettiğimiz kadar Osmaniye ve Adana özellikle askeriyede ve polislikte neredeyse en çok şehit veren illerimiz. Bizler sizlerin acınızı paylaşıyor, değerli bir vatan evladını kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşıyoruz” diyerek ailesine ve sevenlerine sabırlar dilediklerini belirttiler.

Milli Eğitim Müdürü İsa Bal, muhtarlara ve ziyaretçilere kendisine yapılan ziyaretten dolayı teşekkür ederek, kaza ile ilgili bilgi verdi. Yeğeninin vatanını ve mesleğini çok sevdiğini ve bu mesleğe olan sevgisi asla bitmeyeceği kanaatindeyiz. Rabbimiz böyle uygun görmüş kabullenmek zorundayız. Allah bütün askerimizi ve polisimizi ülkemizin savunmasında bulunan güvenlik güçlerimizi korusun” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500