Advert
Advert

BAŞKAN ATICI’DAN ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ KUTLAMASI…

BAŞKAN ATICI’DAN ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ KUTLAMASI…
Bu içerik 386 kez okundu.
Advert

Milas Ziraat Odası Başkanı İsmail Atıcı, demokrasinin vazgeçilmezi olan basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü tebrik etti.

Milas Ziraat Odası Başkanı İsmail Atıcı, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün de ifade ettiği gibi basının ulusun ortak sesi olması gerektiğini aynı zamanda bir okul ve bir yol gösterici görevinin de bulunduğunu hatırlatan Başkan Atıcı, basının demokrasi için de vazgeçilmez olduğunu söyledi.

Başkan Atıcı, açıklamasında Milas Ziraat Odası’nın çiftçiler adına gerçekleştirdiği faaliyetleri kamuoyuna taşıyan, çiftçilerin sorunlarının çözümü noktasında gündem oluşturan yayınlar yapan tüm basın mensuplarına minnettar olduğunu belirterek teşekkür etti.

Başkan Atıcı, açıklamasında şunları kaydetti:

“Halkımızın doğru bilgiyle aydınlatılmasını, birlik ve beraberliğimizin diri tutulmasını sağlayan basın çalışanlarımız; STK’lar, devletimiz ve vatandaşlarımız arasında sağlıklı iletişimin sağlanmasını ve toplumumuzu yakından ilgilendiren konularda kamuoyu oluşturulmasını sağlamaktadır. Değerli basın mensuplarımız bu görevleri, mesai kavramı gözetmeksizin zor şartlarda 7/24 görev yapmaktadır. Basın meslek ilkelerine bağlı kalarak, etik değerler çerçevesinde yayın yapan tüm yerel ve ulusal basın kuruluşu mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü en içten dileklerimle kutlar, basınımızın güzide temsilcilerine sağlık, başarı ve kolaylıklar dilerim.”

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500