Advert
Advert

VATANDAŞLARIN TALEPLERİ EVLERİNDE DİNLENİYOR

VATANDAŞLARIN TALEPLERİ EVLERİNDE DİNLENİYOR
Bu içerik 1017 kez okundu.
Advert

Milas Belediye Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü personeli ilçe genelinde kapı kapı dolaşarak, vatandaşların şikâyet ve taleplerini dinlemeye devam ediyor. Ekiplerin 07 Ocak 2020 Salı günkü ziyaret durakları, Burgaz ve Şevketiye mahalleleri oldu.

Milas Belediyesi’nin hayata geçirdiği projesi, ilçedeki vatandaşların yüzünü güldürüyor. Örnek sosyal sorumluluk projesinin hayata geçirildiği Kasım ayından bugüne kadar geçen sürede Milas Belediye Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü personeli ilçenin 132 mahallesinden her sokağına, hatta her haneye girerek vatandaşların ihtiyaçlarına cevap veriliyor. Milas Belediye Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü ekibi, ziyaret ettiği ailelere öncelikle belediye hizmetleri hakkında bilgi veriyor istek, öneri ve şikâyetleri not alıyor.

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ın talimatıyla halkın sorunlarının çözüme kavuşturulması amacıyla hayata geçirilen proje kapsamında ekipler, vatandaşlarla yüz yüze görüşüp dilek, öneri ve şikâyetleri not alıyor. Halkın taleplerini raporlayarak belediyenin ilgili birimlerine sunuyor. Acil çözüm bekleyen durumlar ise anında çözülüyor.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500