Advert
Advert

BAŞKAN TOKAT ZİYARETLERİ KABUL ETTİ

BAŞKAN TOKAT ZİYARETLERİ KABUL ETTİ
Bu içerik 749 kez okundu.
Advert

Özge Koleji öğretmen ve öğrencileri, Tazelenme Üniversitesi öğrencileri ve Muğla Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cem Kaytan Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı ziyaret etti.

 Barış Manço Gecesine Davet…

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’a ilk ziyaret Özge Koleji öğretmen ve öğrencilerinden geldi. Düzenleyecekleri “Barış Manço Anma Gecesi Programı”na Başkan Tokat’ı davet eden Özge Koleji Müdürü Ali Osman Duman; “Amacımız Barış Manço şarkılarında geçen sevgi, doğa, barış gibi temaları çocuklarımıza aktarmak ve çocuklarımızla beraber Barış Manço şarkıları söyleyerek, büyük ustayı anmak” dedi.

Özge Koleji’nde kızının da okumasından dolayı kendisinde ayrı bir yeri olduğunu dile getiren Başkan Tokat; “Çok güzel düşünülmüş bir etkinlik. Barış Manço bizim gençliğimizi renklendiren sanatçılardandır. Hepimiz onun şarkılarıyla büyüdük. Sizlerin de onu tanıyıp sevmeniz anlamında güzel bir gece olacağına eminim. Programım müsait olursa katılmayı düşünüyorum” dedi.

Başkan Tokat’a ikinci ziyaret Tazelenme Üniversitesi öğrencilerinden geldi.

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi bünyesinde 2017 yılından bu yana faaliyet gösteren Tazelenme Üniversitesi Milas Kampüsü’nde ders başı yapan 60 yaş ve üzerindeki öğrenciler ziyarette Başkan Tokat’a bilgi aktararak, bugüne kadar yaptıkları faaliyetlerden oluşan dosyayı takdim ettiler.

Tazelenme Üniversitesi’nin bu yıl ilk defa Milas’ta açıldığını, ilk dönemin 25 Aralık’ta sona erdiğini, ikinci dönemin ise 3 Şubat’ta başlayacağını belirten Tazelenme Üniversitesi’nin Kurucusu Prof. Dr. Muammer Tuna; “60 yaş üstü üniversite mezunu arkadaşlarımızı aktif hale getirmek, hayatın içine daha fazla çekmek adına birçok etkinlik yapıyoruz. Bir gün teorik eğitim, bir gün spor, bir gün de müzik etkinliği yapıyoruz. Öğrencilerimiz son derece mutlu. Bu anlamda sizi ziyaret ederek tanışmak ve gönül desteğinizi almaya geldik” dedi.

Ziyaret için Tazelenme Üniversitesi öğrencileri ve Prof. Dr. Muammer Tuna’ya teşekkür eden Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat; “Üzerimize düşen ne görev varsa imkanlar doğrultusunda yapmaya hazırız, elimizden geleni sizler için yapmaya çalışırız” dedi.

Belediye Başkanı Tokat’ı son olarak Muğla Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cem Kaytan ziyaret etti.

Muğla İlçe Belediye Başkanları ziyaretleri kapsamında Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı da ziyaret etmek istediklerini dile getiren Cem Kaytan; “Elimizden geldiğince Belediyelerimizin yanındayız ve onları desteklemeye hazırız” dedi.

Ziyaret için Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cem Kaytan’a teşekkür eden Başkan Tokat; “Yeni yapılanma ve teşkilat değişikliği sonrası medyamız ve gazetecilerimiz ile daha güzel ilişkiler içerisinde olacağız. Özel Kalem Müdürüm Arda Varol ile sizleri makamınızda ziyaret etmek istiyoruz” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500