Advert
Advert

MİLLETVEKİLİ ÖZCAN’DAN GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ

MİLLETVEKİLİ ÖZCAN’DAN GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ
Bu içerik 1333 kez okundu.
Advert

Milletvekili Suat Özcan 75. Yıl Milas Devlet Hastanesi'ni ziyaret ederek, yöneticilere ve hastalara geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

75. Yıl Milas Devlet Hastanesi’nin diş polikliniği servisinde 5 Ocak 2020 tarihinde çıkan yangının söndürülmesinin ardından, CHP Muğla Milletvekili Suat Özcan 75. Yıl Milas Devlet Hastanesi’ni ziyaret ederek, yangının tahribatı hakkında bilgi aldı.

CHP Muğla Milletvekili Suat Özcan, CHP Milas İlçe Başkanı İlgin Göktepe ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte, 75.Yıl Milas Devlet Hastanesi yönetimine geçmiş olsun ziyaretinde bulundu. 75. Yıl Milas Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Tarık Çubukcuoğlu ile birlikte yangından zarar gören bölümlerde incelemelerde bulunan Muğla Milletvekili Suat Özcan burada yapmış olduğu açıklamada; “Hastanemiz büyük bir tehlike atlatmıştır. Herhangi bir can ve mal kaybı olmaması en büyük tesellimizdir. Yaraların sarılması anlamında üzerimize düşecek her türlü yardıma hazırız” dedi.

Milletvekili Özcan, 75. Yıl Milas Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Tarık Çubukcuoğlu’ndan mevcut hastanenin durumu ve yeni devlet hastanesinin son durumu hakkında bilgi aldıktan sonra hastanede yatan vatandaşları da ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500