Advert
Advert

UMUT OLMAYA DEVAM EDİYORLAR

UMUT OLMAYA DEVAM EDİYORLAR
Bu içerik 1684 kez okundu.
Advert

Merkezi İzmir’de bulunan Kanserli ve Engellilere Umut Derneği Muğla Temsilciliği ilçemiz Milas ve mahallelerinde ihtiyaç sahibi engellilere yardım etmeye devam ediyor.

Kanserli ve Engellilere Umut Derneği Muğla Temsilciliği, ilçemizde yardıma muhtaç engelli bireylere yönelik çalışmalarına, yardımseverlerin desteği ile devam ediyor.

Kanserli ve Engellilere Umut Derneği Muğla Temsilciliği son olarak; Beçin Mahallesi’nde ikamet eden hemafizi hastası olan Irmak Karakaya ve ailesine düzenli erzak yardımı, Kızılcayıkık Mahallesi’nde ikamet eden Alzheimer hastası Tayyar Uluengin’e hasta yatağı, İlçemiz Toki konutlarında ikamet eden miyotonik distrofi hastası Ecrin Şahin’e bez ve giyim yardımı, İlçemiz Burgaz Mahallesi’nde ikamet eden trafik kazası sonucu omurilik felci geçiren Birol Budak’a akülü tekerlek, İlçemiz Epçe Mahallesi’nde ikamet eden serabral palsi hastası İlimdar Çetin’e akülü sandalye ve İlçemiz Hacıapdi Mahallesi’nde ikamet eden mikro sefali ve otistik olan Asiye Nilay Selçuk’a düzenli olarak bez ve erzak yardımı yaptı.

Derneğin Muğla Temsilcisi Ayça Seren Ural; “Umut Derneği olarak, maddi durumu elverişli olmayan hasta ve engellilerin yaşamlarını kolaylaştırma adına üzerimize düşen görevi yapmaya çalışıyoruz. Derneğimiz gönüllük esasıyla çalışıyor.  Engelli ve yardıma muhtaç vatandaşlarımız ile yardımsever vatandaşlarımız arasında köprü vazifesi görüyoruz. Milaslı yardımseverlerimizin desteklerini bekliyoruz. Son zamanlarda derneklere güvenin kalmadığının farkındayız. Ancak biz gerçekten yardıma ihtiyacı olan vatandaşlarımızı tespit ediyor ve ihtiyaçları doğrultusunda yardımlarımızı ulaştırıyoruz. Hayırsever vatandaşlarımız yaptıkları hayrın teslim ziyaretlerine katılarak görebilirler” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500