Advert
Advert

MİLAS BELEDİYESİ ÇALIŞIYOR, MAHALLELER GÜZELLEŞİYOR

MİLAS BELEDİYESİ ÇALIŞIYOR, MAHALLELER GÜZELLEŞİYOR
Bu içerik 786 kez okundu.
Advert

Milas Belediyesi, kırsal mahallelerde başlattığı alt ve üst yapı yatırımlarını sürdürüyor. Kuzyaka, Kısırlar ve Balcılar mahallelerinde kilit parke taşı döşeme çalışmaları sona ererken, diğer mahallelerde ise belirlenen eksikliklerin giderilmesine devam ediliyor. Ekipler ayrıca Balcılar Mahallesi’nde umumi tuvalet yapımını tamamlayarak, mahalle sakinlerinin kullanımına sundu.

Milas Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından sürdürülen çalışmalar sonucunda birçok kırsal mahallenin çehresi değişiyor. 2016 yılında mahallelerde başlattığı üst ve alt yapı çalışmalarına aralıksız devam eden Milas Belediyesi, 2020 yılında da belirlediği program dahilinde yatırımlarını sürdürüyor.

Kuzyaka, Kısırlar ve Balcılar mahallelerinde başlattığı kilit parke çalışmalarını tamamlayan Fen İşleri Müdürlüğü Bayındırlık Birimi ekipleri şimdide diğer mahallelerdeki çalışmalarına hız kazandırdı.

Kırsal mahallelerdeki çalışmaların 2020 yılında da devam edeceğinin altını çizen Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat; “2016 yılından beri devam eden sathi kaplama ve sıcak asfalt ile kilit parke yol ve kaldırım çalışmalarımız hızla devam ediyor. Bu mahallelerimizde olduğu gibi diğer mahallerimizde de tüm yollarımızı bu şekilde kilit parke ile döşeyeceğiz. Bizler vatandaşlarımızın daha sağlıklı ortamlarda yaşamlarını sürdürebilmeleri için durmadan çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500