Advert
Advert

BAŞARILI KALECİ MİLAS’TA

BAŞARILI KALECİ MİLAS’TA
Bu içerik 3542 kez okundu.
Advert

Türkiye Süper Ligi futbol takımlarından Rizespor kalesini koruyan başarılı genç kaleci Zafer Görgen, Milas Gençlikspor Kulübü’nün alt yapısındaki yıldız kalecilere bir araya geldi.

2019-2020 spor sezonunda Türkiye Süper Ligi futbol takımlarından Rizespor kalesini koruyan başarılı genç kaleci Zafer Görgen, lige verilen aradan yararlanarak futbola adım attığı Milas’a gelerek, kendisini futbola kazandıran antrenörleri Ali Akın Çilek ve kaleci antrenörü Yiğithan Yılmaz’ı antrenmanda ziyaret ederek, hem lig maçlarında başarı dileklerini iletti, hem de Milas Gençlikspor Kulübü’nün alt yapısındaki yıldız kalecilere, kalecilikle ilgili önemli bilgileri vererek, başarılı sporcu olmanın önemli ayrıntılarını anlattı.

Futbola ve kaleciliğe Yeni Milasspor’da adım atan genç yetenek kaleci Zafer Görgen, Yeni Milasspor’dan Manisaspor’a transfer olmuş ve daha sonra da Rizespor’a geçerek bu takımın kalesini korumaya başlamıştı.

Milas Gençlikspor Kulübü Genel Koordinatörü Ali Akın Çilek yaptığı açıklamada; “Yeni Milasspor Futbol Kulübü’nde görev yaparken, alt yapımızda yer alan kaleci Zafer Görgen’in başarılarıyla gurur duyuyoruz” diyerek, ziyareti için teşekkür ettiğini söyledi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500