Advert
Advert

ALT GEÇİT ACİL BAKIM BEKLİYOR!

ALT GEÇİT ACİL BAKIM BEKLİYOR!
Bu içerik 1452 kez okundu.
Advert

Milas’ta 23 Nisan Bulvarı’ndaki alt geçidin ışıklandırma sisteminin yetersiz olduğunu söyleyen vatandaşlar, pislik içerisinde olan alt geçide güvenlik kamerası takılarak kullanılabilir hale getirilmesini talep etti.

Milas’ta 23 Nisan Bulvarı’ndaki alt geçit, adeta korku tüneli gibi… Işıklandırma sisteminin yetersiz olması, yeterli temizlik çalışması yapılmaması nedeniyle yayalar tarafından çoğu zaman tercih edilmeyen alt geçidin kötü hali, dolaylı olarak yayaları tehlikeli olan karayolundan geçmeye zorluyor. Öğrenciler için de hayati öneme sahip olan alt geçidin kullanılabilir hale getirilmesini isteyen vatandaşlar, alt geçidin bazı noktalarına güvenlik kamerası yerleştirilerek alt geçidin güvenli hale getirilmesini talep etti.

VATANDAŞALAR, MİLAS BELEDİYESİ VE KARAYOLLARINDAN SONUÇ ALAMADI

Daha önce alt geçitle ilgili çeşitli iyileştirme çalışmaları yürüten Karayolları 2. Bölge Müdürlüğü ve Milas Belediyesi’ne ulaştıklarını ancak şuan için herhangi bir çalışma yapılmadığını söyleyen vatandaşlar, iki kurumun da sorumluluğu bir birileri üzerine attıklarını ifade ederek şunları kaydetti:

“Milas Belediyesi’ne ulaşarak alt geçitle ilgili taleplerimizi ilettiğimizde; sorumluluğun Karayolları 2. Bölge Müdürlüğü’nde olduğunu söylüyorlar. Ancak karayollarına ulaştığımızda da sorumluluğun Milas Belediyesi’nde olduğunu ifade ediyorlar. Bu çok trajik bir durum! Sonuç olarak kurumların vatandaşların sağlığını ve güvenliğini tehlikeye sokan böylesi bir durumda inisiyatif alarak hizmet üretmesi gerekiyor.”

Habermilas.com’a konuşan bir veli ise yağmurlu günlerde alt geçide su biriktiğini hatırlatarak, adeta tuvalet gibi kullanılan geçidin özellikle öğrenciler tarafından kullanabilmesinin mümkün olmadığına dikkat çekti.

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500