Advert
Advert

MİLAS TEMSİLCİLERİ BELLİ OLDU

MİLAS TEMSİLCİLERİ BELLİ OLDU
Bu içerik 1911 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Muğla temsilciliği okul sporlarında erkeklerde Özge Koleji, kızlarda Cumhuriyet Anadolu Lisesi ve Milas Anadolu Lisesi Muğla maçların katılma hakkını kazandılar.

Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Muğla temsilciliği okul sporları 2 Aralık 2019 Pazartesi günü lise grubu kız ve erkek voleybol kategorisinde, Atatürk Spor Kompleksi’nde oynanmaya başladı.

2 Aralık 2019 Pazartesi günü başlayan liseler grubu voleybol Milas şampiyonasında son grup maçları öncesinde erkeklerde, Mustafa Arıkan’ın antrenörlüğünü yaptığı Milas Özge Koleji, kızlarda ise antrenörlüğünü Elvan Çilek’in yaptığı Cumhuriyet Anadolu Lisesi ile antrenörlüğünü Tuncay İn’in yaptığı Anadolu Lisesi Milas temsilcileri olarak, Muğla maçların katılma hakkını kazandılar.

Erkekler grup şampiyonu Özge Koleji…

Özge Koleji:3 - Anadolu Lisesi:1

6 Aralık 2019 Cuma günü Milas Atatürk Spor Kompleksi’nde oynanan grup şampiyonluğu karşılaşmasında Antrenörlüğünü Mustafa Arıkan’ın yaptığı Özge Koleji rakibi, antrenörlüğünü Tuncay İn’in yaptığı Anadolu Lisesi’ni 3-1 yenerek, Milas şampiyonu oldu ve bu galibiyetle Milas temsilcisi olan Özge Koleji ile Muğla müsabakalarında Milas’ı temsil etme hakkını elde etti.

Kızlar grubu şampiyonu Cumhuriyet Anadolu Lisesi…

Cumhuriyet Anadolu Lisesi:3 - Anadolu Lisesi:1

Liseli Kızlar grubunun finale çıkan 2 takımının Milas şampiyonluğu karşılaşmasından 3-1 galip ayrılan taraf Cumhuriyet Anadolu Lisesi oldu.

Oldukça güzel, heyecanlı ve zevkli geçen grup şampiyonluğu maçının ilk setini Anadolu Lisesi 25-21 aldı. İkinci seti ve sonraki setleri 25-08/25-21/25-13 alan Cumhuriyet Anadolu Lisesi, Milas grubu şampiyonu ve birincisi oldu.

Final karşılaşması oynayan her iki takım da Milas temsilcileri olarak, Muğla’da yapılacak olan müsabakalara katılma hakkını elde ettiler.

Maçın Hakemleri: Filiz Kın, Meliha Tosun, Yasemin Altıner, Feride Gökçe, Zülâl Turan Sökemen, Olgun Akdoğan

 Cumhuriyet Anadolu Lisesi: Muazzez İrem Önel, Aleyna Gültekin,Melis Fındıkoğlu,Karya Nur Geren,Ümran Eylül Karabıyık,Busenur Engin,Arzu Çiftçi,Sudenaz Çetin,Berfu Altöz, Naciye İrem Bol

 Antrenör: Elvan Çilek

Milas Anadolu Lisesi: Elif Sıla Özkan, Sevdike Türkmenoğlu, Hesna Nur Onay, Gizem Demircan, Aybüke Kınsız, Esra Gül İdin, Gözde Efe, Ecem Alpay, Aleyna Akgün, Sıla Sevim, Azra Zeliha Şahin

Antrenör: Tuncay İn

Erkekler grup maçları sonuçları:

Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi:0 Anadolu Lisesi:3

Turgutreis Hayırlı Sabancı Anadolu Lisesi:1 Özge Kolej:3

Özge Koleji:3 Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi:0

Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi:0 Turgutreis Hayırlı Sabancı Anadolu Lisesi:3

Anadolu Lise:1Özge Koleji:3

Kızlar grup maçları sonuçları:

Anadolu Lisesi:3 Dr Mete Ersoy Anadolu Lisesi:2

İmi:3 Sınav Anadolu Lisesi:0

Cumhuriyet Anadolu Lisesi:3 İMİ:0

Anadolu Lisesi:3 Sınav Anadolu Lisesi:0

Dr Mete Ersoy Anadolu Lisesi:3 Sınav Anadolu Lisesi:0

Cumhuriyet Anadolu Lisesi:3 İMİ Koleji:0

Anadolu Lisesi:1 Cumhuriyet Anadolu Lisesi:3

Dr Mete Ersoy Anadolu Lisesi:3 İMİ Koleji:0

Grup maçları programı:

9 Aralık Pazartesi

Erkekler

Saat 09.00 Anadolu Lisesi- Turgutreis Hayırlı Sabancı Anadolu Lisesi

Kızlar

Saat 10.00 Anadolu Lisesi- Sınav Anadolu Lisesi

Saat 11.30 Cumhuriyet Anadolu Lisesi- Dr Mete Ersoy Anadolu Lisesi

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500