Advert
Advert

HABERMİLAS.COM UYGULAMASI, TÜM iOS VE ANDROİD CİHAZLARDA…

HABERMİLAS.COM UYGULAMASI, TÜM iOS VE ANDROİD CİHAZLARDA…
Bu içerik 1006 kez okundu.
Advert

Habermilas.com olarak, tüm iOS ve android cihazlarda (telefon ve tablet) hizmet vermeye başladık. Cihazınızın uygunluğuna göre; Apple Store veya Play Store’dan “habermilas.com” yazarak “tek tuşla hızlı ve kolay ihbar” olanağı sağlayan uygulamamızı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Milas’ın en hızlı haber platformu Habermilas.com olarak, habercilik hizmetini mobil uygulamalarla daha güçlü kılmak için yeni uygulamalarımızı hizmete sunduk.

Okuyucularımız ve takipçilerimiz, yeni uygulamamız ile artık tüm cep telefonlarında ve tabletlerde kesintisiz ve daha hızlı bir şekilde haber alabilecek.

YENİ UYGULAMAMIZ YAYINDA

Milas’ın gündemi ve son dakika gelişmeleri hakkında bildirim alabilme imkanı da tanıyan uygulama, bugün itibariyle tüm iOS ve android cihazlarda kullanılmaya başladı.

Android cihazlarda uygulamamızı yüklemek için Play Store’a girerek, arama motorundan “habermilas.com” yazdıktan uygulamamızı indirebilirsiniz.

Android cihazlarda direkt indirme işlemi için lütfen aşağıdaki linki tıklayınız;

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.companyname.HabermilasMOBIL.Android

iOS cihazlarda direkt indirme işlemi için lütfen aşağıdaki linki tıklayınız;

https://apps.apple.com/tr/app/haber-milas/id1489967439?l=tr

TEK TUŞLA HIZLI VE KOLAY HABER İHBARI

Öte yandan uygulamayı kullanan okuyucularımız ve vatandaşlarımız, karşılaştıkları haber konularında çok hızlı ve kolay ihbarda bulunabilecek. Uygulamadaki tek tuşla, haber bilgisi ve fotoğraf yüklendikten sonra editör hattımıza ulaşan ihbar değerlendirmeye alınıyor.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500