Advert
Advert

BELEDİYEDE TEŞKİLAT YAPISINDA GÖREV DEĞİŞİKLİĞİ

BELEDİYEDE TEŞKİLAT YAPISINDA GÖREV DEĞİŞİKLİĞİ
Bu içerik 2567 kez okundu.
Advert

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Hakkı Arda Varol’un Özel Kalem Müdürlüğü görevine getirildiğini duyurdu. Özel Kalem Müdürü Salim Tanış ise geçici bir süre Muhtarlık İşleri Müdürlüğü’ne getirildi.

Milas Belediye Meclisi, aralık ayı toplantısı bugün saat 10.00’da Milas Belediyesi Toplantı ve Düğün Salonu’nda 11 ana 5 de ek gündem maddesinin görüşülmesiyle gerçekleştirildi.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, belediyenin teşkilat çalışmaları kapsamında yaşanan görev değişikliğiyle ilgili bilgi verdi.

Açıklamasında Milas Belediyesi Özel Kalem Müdürlüğü görevine Hakkı Arda Varol’un getirildiğini duyuran Başkan Tokat, Özel Kalem Müdürü Salim Tanış’ın da geçici bir süre Muhtarlık İşleri Müdürlüğü’ne getirildiğini söyledi.

Varol ve Tanış’ın 9 Aralık Pazartesi günü yeni görevlerine başlayacaklarını söyleyen Tokat, şöyle konuştu:

“Teşkilat yapımız çalışmaları çerçevesinde Hakkı Arda Varol arkadaşımızı dışarıdan özel kalem müdürü olarak atadım. Pazartesi görevine başlayacak. Ayrıca özel kalem müdürümüz salım tanış da teşkilat yapılanması görevlendirmeleri yapılana kadar geçici olarak Muhtarlık İşleri Müdürlüğüne atadık. Diğer teşkilat yapılanmaları oluştukça meclisimize bilgi vereceğiz.”

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500