Advert
Advert

BAŞKAN TOKAT, MÜHENDİSLERLE BİR ARAYA GELDİ

BAŞKAN TOKAT, MÜHENDİSLERLE BİR ARAYA GELDİ
Bu içerik 532 kez okundu.
Advert

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, 5 Aralık Dünya Mühendisler Günü dolayısıyla Milas’ta faaliyet gösteren mühendislerle bir araya geldi. Başkan Tokat’a ziyarette Başkan Yardımcıları Hüseyin Çöllüoğlu ve Mehmet Çayırlı da eşlik etti.

İnşaat, elektrik, harita ve kadastro, maden, makine mühendisleri, şehir bölge planlama ve mimarlar odası temsilcileriyle bir araya gelerek tüm mühendislerin 5 Aralık Dünya Mühendisler Günü’nü kutlayan Başkan Tokat;  “Milas Belediyesi olarak geçmiş yıllarda olduğu gibi önümüzdeki süreçte de mühendis ve mimarlar odalarımızla işbirliği içerisindeki çalışmalarımız sürecek” dedi.

Milas Belediyesi olarak bu yıl ilk defa bu yönde bir kutlama gerçekleştirdiklerini dile getiren Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, gelecek yıllarda 5 Aralık Dünya Mühendisler Günü’nde daha farklı şekilde kutlama yapmak istediklerini belirtti. Mühendisliğin hayatın her anlamında öneminin büyük olduğunu, ilettikleri teknik bilgilerin ve görüşlerin kendileri için çok değerli olduğunu belirten Başkan Tokat, mühendislerin talep ve isteklerini dinleyerek, sorunların giderilmesi adına Milas Belediyesi’nde görevli teknik müdürler ile mühendisler odasıyla birlikte bir toplantı düzenleyeceğini söyledi. Milas’ta odası bulunmayan gıda, çevre, ziraat gibi mühendislerin de günlerini kutlayan Başkan Tokat, tüm mühendislere çalışma hayatlarında başarı diledi.

Toplantı sonunda günün anısına mühendislere çiçek ve çikolata hediye edildi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Kaya Tümer     2019-12-06 Kapitalist düzenin uydurduğu bir gün de olsa madem belediyemiz dikkate almış, Milas sınırları içerisinde başka mühendislik disiplinlerinin olduğunun da farkında olmalarında fayda var...