Advert
Advert

KERAMOS’LU KADINLARDAN BAŞKAN TOKAT’A TEŞEKKÜR

KERAMOS’LU KADINLARDAN BAŞKAN TOKAT’A TEŞEKKÜR
Bu içerik 554 kez okundu.
Advert

Ören Mahallesi’nde hediyelik eşyadan, dekorasyon ürünlerine, mobilya yenilemesinden günlük hayatta kullanılacak eşyalara kadar geniş bir yelpazede el emeği ürünleri hayata geçiren Atölye Keramos’lu kadınlar, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı makamında ziyaret etti.

Atölye Keramos’un, Ören’de yaşayan ve üretimi yaşamlarının bir parçası haline getirmiş kadınların bir araya gelmesiyle oluştuğunu dile getiren Ayşe Güzide Çereren; “Atölyemizin kurulum aşamasında Başkanımızın büyük emeği ve destekleri var. Çalışmalarımızı gerçekleştirmemiz için, daha önce kütüphane olarak kullanılan büyükçe bir alanı yeniden düzenlediler. Boyasını badanasını yaptılar, yerlerini hazırladılar, elektriğini, suyunu çektiler.  Milas Belediyesi Ören Semt Evi olarak bizlere tahsis ettiler. Bizler de bu anlamda Başkanımızı ziyaret edip, hem yeni dönemin kendisine hayırlı olmasını dilemek, hem de destekleri için teşekkür etmek istedik” dedi.

Ziyaret için Atölye Keramos’lu kadınlara teşekkür ettiğini dile getiren Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Milas Belediyesi olarak bu tür faaliyetlerin her zaman destekçisi olduklarını söyledi.

Emekçi Atölye Keramos kadınları ziyaret sonunda Başkan Tokat’a Atatürk portresi hediye ettiler.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500