Advert
Advert

MİLAS BELEDİYESİ ENGELLİLERİ UNUTMADI

MİLAS BELEDİYESİ ENGELLİLERİ UNUTMADI
Bu içerik 565 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Çayırlı, Milas’ta hizmet veren bakım ve rehabilitasyon merkezlerini ziyaret etti. Ziyarette Başkan Yardımcısı Mehmet Çayırlı’ya, Sosyal Destek Hizmetleri Müdürü Ayhan Samyürek’te eşlik etti.

3 Aralık Dünya Engelliler Günü kapsamında Milas’ta bulunan resmi ve özel rehabilitasyon merkezlerini ziyaret ederek, özel bireylerle bir araya gelen ve herkesin birer engelli adayı olduğunu dile getiren Milas Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Çayırlı, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nü kutladı. Bakım ve rehabilitasyon merkezlerinde görev yapan müdür ve eğitmenlerle de sohbet eden Çayırlı, engelli vatandaşlar için Milas Belediyesi olarak ortaklaşa yapabilecekleri konular hakkında bilgi alış verişinde bulundu.

“Çocuklarımızla ve hocalarımızla buluştuk, sıkıntılarını dinledik. Yapabileceklerimiz noktasında onlarla dertleşmiş olduk” diyen Çayırlı; “Milas Belediyesi olarak her anlamda engelli vatandaşlarımızın yanında olmaya devem edeceğiz” dedi.

Başkan Yardımcısı Çayırlı daha sonra Milas Gençlik Merkezi ve M. Önol Karadeveci Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi tarafından hazırlanan “Aramızda Fark Yok” etkinliğine katılarak, özel bireyler tarafından hazırlanan dans ve müzik gösterilerini izledi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500