Advert
Advert

ENGELLİLER GÜNÜ’NE ÖZEL SERGİ…

ENGELLİLER GÜNÜ’NE ÖZEL SERGİ…
Bu içerik 472 kez okundu.
Advert

3 Aralık Dünya Engelliler Günü etkinlikleri kapsamında, Ahmet Hamdi Helvacıoğlu Özel Eğitim Uygulama Okulu ile Gümüşlük Ortaokulu öğrencileri, ‘Sen olmadan asla’ isimli resim sergisi düzenledi. 

Özel öğrencileri yaşıtlarıyla aynı etkinlikte buluşturarak, öğrencilerin birbirleriyle ortak hareket edebilecekleri ve birlikte olunduğunda başarıyı daha kolay kazanabilecekleri bilincinin aşılanması amacıyla iki okul öğrencileri resim sergisi açtı.

3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla Ahmet Hamdi Helvacıoğlu Özel Eğitim Uygulama Okulu ile Gümüşlük Ortaokulu öğrencileri tarafından oluşturulan resimler, ‘Sen olmadan asla’ sloganıyla Pomelon AVM’de ziyarete açıldı.

Sergi, saat 11.00’de açılış töreni ile başladı. Törene İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Akın Coşkun ve Türker Yurtsever, Milas Gençlik Merkezi Müdürü Aşkın Binbir, KYK Milas Yurdu Müdürü Serkan Acarsoy, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenci yakınları katıldı. Açılışın ardından resim sergisi gezildi ve halk oyunu ekibi bir performans sergiledi.

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500