Advert
Advert

MİLAS BELEDİYESİ’NDEN İHTİYAÇ SAHİPLERİNİ ISITAN YARDIM

MİLAS BELEDİYESİ’NDEN İHTİYAÇ SAHİPLERİNİ ISITAN YARDIM
Bu içerik 1149 kez okundu.
Advert

Sosyal Belediyecilik anlayışıyla çalışmalarına devam eden Milas Belediyesi, kış ayı için yapılan sosyal yardımlarıyla da vatandaşının yanında olmaya devam ediyor.

Milas Belediyesi, kış aylarında ailelerin soğuktan etkilenmemesi amacıyla ihtiyaç sahiplerine soba dağıttı. Sobalar, Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü tarafından tespit edilen ihtiyaç sahibi ailelere evlerinde teslim edildi. Sobaların yanında boru ve kovalarda ailelere veriliyor.

“İhtiyaç sahiplerinin soğukta yaşamalarına gönlümüz razı olamazdı” diyen Milas Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürü Ayhan Samyürek; “Soğukların kendini gösterdiği bu günlerde Milas Belediyesi olarak ihtiyaç sahiplerine soba yardımı yapıyoruz. Bize müracaat eden vatandaşlarımızın gerçekten ihtiyaç sahibi olması tek kriterdir” dedi.

Talep gelmesi durumunda yardımların devam edeceğini belirten Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat ise; “Kış şartlarını hissedilmeye başlandığı bu günlerde ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın üşümemesi ve sıcak yuvalarında rahat bir şekilde yaşabilmeleri için Belediyemizce soba yardımı yapıyoruz. Temin ettiğimiz sobalar, Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğümüz ekiplerince ailelerimizin evlerine kadar götürülüp teslim ediliyor” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500