Advert
Advert

DEVLET HASTANESİ KADROSUNA TAZE KAN

DEVLET HASTANESİ KADROSUNA TAZE KAN
Bu içerik 4519 kez okundu.
Advert

75. Yıl Milas Devlet Hastanesi Çocuk Hastalıkları ile Kadın Hastalıkları ve Doğum servisine ataması yapılan 2 doktor, mesaiye başladı.

75. Yıl Milas Devlet Hastanesi, iki ayrı servise 2 yeni doktor ataması yapıldı. Atamayla birlikte; hastanedeki Kadın Hastalıkları ve Doğum servisine Op. Dr. İlke Tanır, Çocuk Hastalıkları servisine ise Uzm. Dr. Gizem Güngör Takeş getirildi.

Atama haberini sosyal medyada yaptığı açıklamayla duyuran 75. Yıl Milas Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Tarık Çubukcuoğlu, görevlerine başlayan doktorlara başarılar dileyerek, “Göreve başlayan iki yeni doktorumuza, ‘Milasımıza hoş geldin’ diyor ilçemize hayırlı hizmetlerde bulunmalarını temenni ediyorum. Kadroların hastanemize kazandırılmasında desteklerini esirgemeyen sayın Vekillerimiz Mehmet Yavuz Demir, Yelda Erol Gökçan ve AK Parti İlçe Başkanımız Fahri Acar’a teşekkür ederim.” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Deniz k.     2019-12-03 Benimde elimde hasta kabul sekreterlik belgem var ama kimse kadro acmiyor neden biz is bulamiyoruz yardim bekliyorum lutfen