Advert
Advert

TEMA VAKFI'NDAN ZİYARET VE BİLGİLENDİRME

TEMA VAKFI'NDAN ZİYARET VE BİLGİLENDİRME
Bu içerik 672 kez okundu.
Advert

TEMA Vakfı Muğla İl ve İlçe Temsilciliği tarafından bir dizi ziyaret ve etkinlik düzenledi.

Muğla İl Temsilcisi Sergender Sezer, İl Temsilci Yardımcısı Nurcan Bahar, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Genç TEMA Başkanı İlkay Mercen ve Milas İlçe Sorumlusu Mehmet Nergiz, ilçemiz Milas'ta bir dizi ziyarette bulunarak, öğrencilere yönelik “Doğayla Uyumlu Yaşam” konulu sunum gerçekleştirdi.

Muğla İl Temsilcisi Sergender Sezer, İl Temsilci yardımcısı Nurcan Bahar, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Genç TEMA Başkanı İlkay Mercen ve Milas İlçe Sorumlusu Mehmet Nergiz ilk olarak Milas Kaymakamı Eren Arslan’ı makamında ziyaret ederek, bilgi paylaşımında bulunarak, Kayamakam Arslan'a destekleri için teşekkür ettiler.

Tema Vakfı yetkilileri daha sonra Milas Milli Eğitim Müdürü İsa Bal’ı ziyaret ederek,  TEMA Vakfı'nın okullarda uyguladığı; minik TEMA, yavru TEMA, ortaokul TEMA ve lise TEMA eğitim programları hakkında bilgi vererek, işbirliği yapabilecekleri konuları görüştüler.

Tema Vakfı Muğla il  ve ilçe yetkilileri tarafından son olarak, Milas Bilim Anadolu Lisesi’nde İngilizce Öğretmeni Tankut Kremin’in daveti üzerine 50 lise öğrencisine, TEMA Vakfı tanıtımı ve lise Tema uygulaması olan “Doğayla Uyumlu Yaşam” konulu sunum yapıldı.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500