Advert
Advert

MUSTAFA DEDE EVİNİN AVLUSUNDA ÖLÜ BULUNDU

MUSTAFA DEDE EVİNİN AVLUSUNDA ÖLÜ BULUNDU
Bu içerik 8960 kez okundu.
Advert

Barış Pınarı Harekatı’na destek olabilmek için yeniden askerlik yapmaya hazır olduğunu, evini ve traktörünü de bunun için satabileceğini söyleyen 72 yaşındaki Mustafa Dörtyollu, evinin avlusunda ölü bulundu.

Milas’a bağlı Damlıboğaz Mahallesi’nde yaşayan, 3 çocuk ve 6 torun sahibi 72 yaşındaki Mustafa Dörtyollu, Türkiye’nin güney sınırında oluşturulmaya çalışılan terör koridorunu yok etmek, bölgeye barış ve huzuru getirmek amacıyla Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından gerçekleştirilen Barış Pınarı Harekatı’na verdiği destekle gündeme gelmiş, herkesin de takdirini toplamıştı.

11 Ekim 2019 tarihinde Milas Kaymakamlığı’na gelerek harekata destek olmak için müracaatta bulunan ve Milas Kaymakamı Eren Arslan’a duygusal bir dilekçe sunan Mustafa Dörtyollu, bugün sabah saatlerinde Damlıboğaz Mahallesi’ndeki evinin avlusunda asılı vaziyette ölü bulundu.

Damlıboğaz Muhtarı Mehmet Dörtyollu’nun babası Mustafa Dörtyollu’nun, intihar ettiği düşünülürken acı olayla ilgili güvenlik güçlerince soruşturma başlatıldı.

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500