Advert
Advert

BU DAVRANIŞ VE SEVGİ YÜREĞİMİZİ ISITTI

BU DAVRANIŞ VE SEVGİ YÜREĞİMİZİ ISITTI
Bu içerik 1311 kez okundu.
Advert

Her fırsatta sokak hayvanlarına yardım eden ve sevgi gösteren M. Önol Karadeveci Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ndeki özel bireyler ve kurum personeli, kullanılmayan malzemelerden sokak hayvanlarına yuva yaptı. Kurum olarak sergilenen, örnek davranış ve hayvan sevgisi herkesin yüreğini ısıttı.

M. Önol Karadeveci Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi, örnek bir davranışta bulunarak kış mevsiminde zor günler geçiren sokak hayvanlarına yardım eli uzattı.

Kurumdaki özel öğrenciler ve personel, el birliğiyle atıl haldeki malzemeleri kullanarak çok sayıda kedinin kullanabileceği yuvalar inşa ettiler.  Sokaktaki kedilerin ilgi gösterdiği yuvalar, daha sonra kurum bahçesine konuldu. Yuvaları kullanan kedilere mama ve su veren özel bireyler ve personel, sergiledikleri hayvan sevgisiyle ve örnek davranışla herkesin yüreğini ısıttı.

Habermilas.com ailesi olarak, sokak hayvanlarına gösterilen ilginin herkese örnek olmasını temenni eder, özel öğrencilerimizi ve kurum personelini, yöneticilerini tebrik ederiz.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500