Advert
Advert

YENİ MİLASSPOR GÜMÜŞLÜK, ESNAFSPOR ÜNİVERSİTE İLE OYNUYOR

YENİ MİLASSPOR GÜMÜŞLÜK, ESNAFSPOR ÜNİVERSİTE İLE OYNUYOR
Bu içerik 596 kez okundu.
Advert

İlçemizi Süper Amatör Küme Ligi’nde temsil eden takımlarımızdan Yeni Milasspor haftanın en zor maçında Milas Şehir Stadyumu’nda şampiyonluk adaylarından Gümüşlük Gençlikspor’u ağırlıyor.

Milas Esnafspor ise deplasmanda Muğla Üniversitesi’ne konuk oluyor.

Muğla Birinci Amatör Küme Ligi’ndeki temsilcimiz Milas Gençlikspor, 1 Aralık 2019 Pazar günü Selimiye sahasında Bafa Belediye Zeytinspor ile karşılaşacak.

Masterler Ligi’nde ise ilçemiz temsilcisi Milasspor, Yalı Çiftlik sahasında 30 Kasım 2019 Cumartesi günü lig lideri Bodrum Veteranlar Takımı ile liderlik maçına çıkacak.

Haftanın Maç Programı…

Süper Amatör Küme Ligi:

30 Kasım Cumartesi Saat 14.00

Dalyanspor- Dalaman Belediyespor

Menteşe Yerküpespor- Karaovaspor

1 Aralık Pazar Saat 14.00

Yeni Milasspor- Gümüşlük Gençlikspor

Muğla Üniversitesi- Milas Esnafspor

Seydikemer Belediyespor- Düğerek Güneşspor

Göcek Belediyespor Bay

BAL Ligi Maçları:

1 Aralık Pazar Saat 14.00

Yatağanspor- Denizli Sarayönü Belediyespor

Isparta 32 Spor- Ortaca Belediyespor

Denizli Sarayköyspor- Manavgat Belediyespor

Konya Ereğlispor- Kepez Belediyespor

Kestelspor- Çal Belediyespor

Burdur Mehmet Akif Ersoy ÜNV Spor-Akşehirspor

Karaman Belediyespor- Bucak Bld Oğuzhanspor

1.Amatör Küme Ligi:

30 Kasım Cumartesi Saat 14.00

Özpisispor- Ortaköyspor

1 Aralık Pazar Saat 14.00

Bafa Belediye Zeytinspor- Milas Gençlikspor(Selimiye Sahası)

Bodrum Göltürkbüküspor- Güllük Belediyespor

Yalı Gençlikspor bay

 U16 Ligi Maçları:

30 Kasım Cumartesi Saat 14.00

Gümüşlük Gençlikspor- Yeni Milasspor

Marmaris 1923-Bitez Gençlikspor

Bodrum 1925- Marmarisspor

Masterler Maçı:

30 Kasım Cumartesi Saat 16.00

Bodrumspor- Milasspor (Yalı Stadyumu)

Voleybol Ligi Maçları:

Türkiye Büyük Erkekler 1.Voleybol Liginde ilçemizi temsil eden Milas Belediyespor 30 Kasım Cumartesi günü Bursa Deplasmanında İnegöl Belediyespor ile oynayacak.

30 Kasım Cumartesi Saat 14.00

Bursa İnegöl Belediyespor-Milas Belediyespor

Alanya Belediyespor- İstanbul Büyükşehir Belediyespor

Altekmaspor- 1881 Düzce Belediyespor

Saint Joseph-Bigadiç Belediyespor

Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor- Bursa Tofaşspor

Jeopark Kula Belediyespor- Afyon Belediye  Yüntaşspor

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500