Advert
Advert

ÜLKÜ OCAKLARINDAN YEMEKLİ KUTLAMA

ÜLKÜ OCAKLARINDAN YEMEKLİ KUTLAMA
Bu içerik 957 kez okundu.
Advert

Milas Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından, öğretmenlere yönelik akşam yemeği düzenlendi.

24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle Milas Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı Hayrettin Gönül ve dernek yöneticileri 25 Kasım 2019 Pazartesi akşamı Acıktım Cem Usta Restoran’da verdikleri akşam yemeğinde öğretmenlerle buluştu.

Milas Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından düzenlenen yemeğe; Milas İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal, Şube Müdürleri Akın Coşkun, Türker Yurtsever, Coşkun Demir, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Tunahan Bayram, Milas Gençlik ve Spor Müdürlüğü Spor Koordinatörü Durmuş Tayfun Sarı, Milas Türk Eğitim Sen İlçe Başkanı Muzaffer Kafalı ve dernek yöneticileri İle bazı okulların müdürleri katıldı.

24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle Milas Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından verilen akşam yemeğinde bir konuşma yapan Milas Ülkü Ocakları Başkanı Hayrettin Gönül, öğretmenliğin ulvi bir meslek olduğuna değinerek; “Öğretmenlerimiz başımızın tacıdır” dedi.

Dernek Başkanı Hayrettin Gönül yaptığı açıklamasında, Atatürk’ün millet mekteplerinin başöğretmenliğini kabul ettiği günün, ülkemizde öğretmenler günü olarak kutlandığını söyleyerek, Ülkü Ocakları olarak ülkemizdeki tüm öğretmenlerin günlerini kutladıklarını belirtti.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500