Advert
Advert

SAYLAK YENİ GÖREVİNE BAŞLADI

SAYLAK YENİ GÖREVİNE BAŞLADI
Bu içerik 2025 kez okundu.
Advert

Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Muğla İl Tarım ve Orman Müdürü olarak atanan Veteriner Hekim Barış Saylak yeni görevine başladı.

Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile 11 Kasım 2019 tarihinde Muğla İl Tarım ve Orman Müdürü olarak atan Barış Saylak, yeni görevine başladı. Muğla tarımını ve bölgeyi iyi tanıyan Saylak’ın ataması, sosyal medyada, il ve ilçe genelinde sevinçle karşılandı. Görevin ilk gününde kurum personeli ile tanışan ve hayırlı olsun yaretlerini kabul eden Saylak, ilçe müdürlüklerini ziyaret ederek il genelinde tarım ve hayvancılıkla ilgili proje ve çalışmalara hız vereceği öğrenildi.
BARIŞ SAYLAK KİMDİR?
Barış SAYLAK, 1967 yılında Milas'ın Meşelik köyünde doğdu. İlkokulu Meşelik köyünde, ortaokul ve liseyi Milas'ta okudu. 1984 yılında eğitime başladığı Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesinden 1989 yılında mezun olan SAYLAK; 1990 tarihinden 2013 tarihine kadar Milas Belediyesinde Veteriner Hekimlik göreviyle birlikte Başkan Yardımcılığı, Encümen Üyeliği ve Nikâh Memurluğu görevlerinde bulundu.
2014 yılından itibaren Muğla Büyükşehir Belediyesi Milas Mezbaha Tesislerinde sorumlu yönetici olarak görev yapan SAYLAK, 11 Kasım 2019 tarihli Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Muğla İl Tarım ve Orman Müdürü olarak atandı. Öğretmen Aysel Saylak ile evlidir.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500