Advert
Advert

ÖĞRENCİLERE YARDIM BAHANESİNE KANMAYIN!

ÖĞRENCİLERE YARDIM BAHANESİNE KANMAYIN!
Bu içerik 812 kez okundu.
Advert

Dolandırıcılıkla ilgili uyarıda bunan Milas Belediyesi, “Milas belediye Başkanı da yanımda, muhtaç öğrencilere yardım topluyoruz” diyen dolandırıcılara itibar edilmemesini istedi.

Milas Belediyesi, son günlerde SMS gönderilerek ve telefonla arama yapılarak muhtaç öğrencilere yardım bahanesiyle dolandırıcılık yapılması üzerine uyarıda bulundu.

Dolandırıcılara karşı dikkatli olunmasını isteyen yazılı açıklamada, dolandırıcılık esnasında Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ın da isminin kullanıldığına vurgu yapıldı.

Milas Belediyesi’nden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Kimliği belirsiz kişilerce telefonla aranmak sureti ile ‘Milas belediye Başkanı da yanımda, muhtaç öğrencilere yardım topluyoruz’ şeklinde beyanda bulunmak sureti ile yardım toplayan kişiler olduğu bilgileri gelmiştir. Bu kişilerin bu işlemi dolandırıcılık amaçlı yaptığı açıktır. Belediyemiz ve Belediye Başkanımız Muhammet Tokat’ın bu şekilde yardım toplanması ile ilgili hiç bir tasarrufu bulunmamaktadır. Bu nedenle bu kişilere itibar edilmemesi ve yardım verilmemesi gerekmektedir.”

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500