Advert
Advert

AYAK BİLEĞİ KESİLDİ, HAYATİ TEHLİKESİ SÜRÜYOR

AYAK BİLEĞİ KESİLDİ, HAYATİ TEHLİKESİ SÜRÜYOR
Bu içerik 7900 kez okundu.
Advert

Milas’ta yeni aldığı devenin saldırısıyla hastanelik olan sahibi, yoğun bakımda yaşam mücadelesi veriyor. Devenin ısırdığı ayak bileğinin ise doktorlar tarafından kesildiği bildirildi.

Milas’ta deve güreşine meraklı olan 52 yaşındaki Hüseyin Köklü, kredi kullanarak 35 bin liraya satın aldığı devenin saldırısına uğradı. Satın aldığı deveyi ilçeye bağlı Gümüşlük Mahallesi’ndeki ahırına getiren Köklü, ahıra sokmaya çalıştığı devesi tarafından sağ ayak bileğinden ısırıldı ve defalarca yere çarpıldı.

İKİNCİ DEFA DEVE SALDIRISINA UĞRADI

Ağır yaralanan deve sahibinin geçmiş yıllarda da deve tarafından başından ısırıldığı ve ölümden döndüğü öğrenildi. Yine deve saldırısıyla ağır yaralanan Köklü, çevredekilerin ihbarıyla olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından 75. Yıl Milas Devlet Hastanesi’ne getirilerek tedavi altına alındı.

Sağ ayak bileğinde derin kesikler ve akciğerinde de yaralanma oluşan deve sahibi, hastanedeki müdahalenin ardından Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edildi.

Hayati tehlikesi bulunan Köklü’nün sağ ayak bileğinin doktorlar tarafından kesildiği ve yaralının hayati tehlikesinin devam ettiği bildirildi.

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500