Advert
Advert

MİLAS BELEDİYESİ VATANDAŞIN AYAĞINA GİDİYOR

MİLAS BELEDİYESİ VATANDAŞIN AYAĞINA GİDİYOR
Bu içerik 1734 kez okundu.
Advert

Milas Belediye Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü personeli, İlçe genelinde kapı kapı dolaşarak vatandaşların şikayet ve taleplerini dinlemeye devam ediyor. Ziyaret esnasında Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ın selam ve sevgileri iletiliyor.

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ın talimatıyla, halkın sorunlarının çözüme kavuşturulması amacıyla Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde oluşturulan ekip, vatandaşların ayağına gidiyor. Başlatılan uygulama ile Sosyal Destek Hizmetleri Müdürü Ayhan Samyürek ve personeli, kırsal mahalleler başta olmak üzere 132 mahalleyi ziyaret ederek, kapı kapı dolaşıyor. Vatandaşlarla yüz yüze görüşüp dilek, öneri ve şikayetleri not alıyor. Halkın taleplerini raporlayarak belediyenin ilgili birimlerine sunuyor. Acil çözüm bekleyen durumlar ise anında çözülüyor. Milas Belediyesi bu uygulama ile halkın büyük takdirini toplarken, birçok vatandaş ise belediye personelini karşılarında görünce hem şaşırıyor hem de mutlu oluyorlar.

Konuyla ilgili açıklama yapan Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat; “Göreve başladığımız ilk günden itibaren sorunların çözümüne odaklı çalışıyoruz. Katılımcı bir yerel yönetim anlayışı ile bu kenti halkımızla birlikte yöneteceğiz. Kapı kapı dolaşarak, vatandaşlarımızın talep ve ihtiyaçlarını yerinde tespit edebilmek, halkımızın problemlerini, sıkıntılarını dinleyerek çözüm yollarını aramak amacındayız” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500