Advert
Advert

ODA YÖNETİMİNDEN, BAŞKAN TOKAT’A ZİYARET

ODA YÖNETİMİNDEN, BAŞKAN TOKAT’A ZİYARET
Bu içerik 489 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Muğla Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Yönetim Kurulu, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette Muğla Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Servet Evran, Başkan Yardımcısı Halime Esgin Bilgin, Sekreter Gökhan Odabaşı, Sayman Metin Kanatoğlu ve Üye Nail Deyirmenci katıldı.

Nezaket ziyaretinde bulunduklarını dile getiren Muğla Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Servet Evran; “Mali Müşavirler odası olarak verebileceğimiz destek varsa her zaman hazırız. İlçelerdeki belediyeler bizim belediyemiz. Tabi bir Milaslı olarak Milas Belediyesi’nin yeri her zaman bende ayrıdır. Belediye Başkanımız Sayın Muhammet Tokat’a Yeni dönemin hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’a çiçek takdim etti.

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat ise nazik ziyaretleri için Muğla Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Servet Evran’a teşekkür ederek, kentin gelişimi için meslek örgütleriyle diyalogun sağlanması ve güçlendirilmesini çok önemli olduğunu ifade etti.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Abdi kaymakci     2019-11-09 ATATÜRK ,ün fotoğrafıyla değil,ilkeleriyle,devrimleriyle,bağimsizlik ruhuyla,hareket edilmesi,milas belediyesinin vatandaşina hizmet etmeyen,asli görevlerini dahi yerine getirememis aciz durumunun eleştirilmesi tenkit edilmesi gerekir.Başari dilediğiniz başkan 20 senedir insanlarin yasadigi alana ikamet yerlerine en temel ihtiyaci olan suyu bile getirememis,bir yerel yönetim kuruluşudur.