Advert
Advert

AK PARTİLİ GENÇLER: DONÖR OL, HAYAT KURTAR

AK PARTİLİ GENÇLER: DONÖR OL, HAYAT KURTAR
Bu içerik 898 kez okundu.
Advert

Maske takarak lösemili çocuklara destek olan AK Parti Milas Gençlik Kolları, Atapark’ta konuşlanan Kızılay TIR’ına gelerek  kök hücre bağışında bulundular ve “Donör Ol, Hayat Kurtar” kampanyasına destek oldular.

Her yıl 2-8 Kasım tarihleri arasında çeşitli etkinlikler gerçekleştirilen Lösemili Çocuklar Haftası kapsamında Milas’ta “Maskemizi takalım, farkındalık yaratalım” projesine her kesimden destek geldi. AK Parti Milas Gençlik Kolları da maske takarak projeye, lösemili çocuklara destek oldu. Konuya ilişkin bilinçlendirme ilgili faaliyetlerine katılan AK Partili gençler, maske takmakla lösemi hastası çocukların duygu durumlarını, yaşadıkları pskolojik ve fiziksel rahatsızlıklar gibi pek çok durumu empati yaparak deneyimledi ve “Lösemi bulaşıcı değildir, iyilik ve sevgi bulaşıcıdır.” diye konuştu.

“Donör Ol, Hayat Kurtar” kampanyasına farkındalık oluşturmak için katkı veren Milas AK Parti Gençlik Kolları, Atapark’taki Kızılay TIR’ında kök hücre ve kan bağışında bulundu.

Milas halkını kan ve kök hücre bağışına davet eden AK Parti Milas Gençlik Kolları Başkanı Kadir Bingöl, “Unutmayın damarımızdan iyilik akıyor. Milas halkını, tüm vatandaşlarımızı Kızılay’a kan ve kök hücre bağışı yapmaya davet ediyoruz.” diye konuştu.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Barış Ilter     2019-11-09 Harikasınız.