Advert
Advert

GÜLLÜK CAMİİ HAYIRSEVER DESTEĞİ BEKLİYOR

GÜLLÜK CAMİİ HAYIRSEVER DESTEĞİ BEKLİYOR
Bu içerik 980 kez okundu.
Advert

Milas’a bağlı Güllük Mahallesi’nde mahallelinin katkılarıyla inşasına başlanılan ancak kaynak sıkıntısı sebebiyle inşası tamamlanamayan Güllük Camii, hayırseverlerin desteğiyle tamamlanarak ibadete açılmayı bekliyor.

İlçemize bağlı Güllük’te 2014 yılında mahalleli ve hayırsever desteğiyle inşasına başlanılan Güllük Camii yapım çalışmaları, son dönemde kaynak eksikliği nedeniyle tamamlanamadı. İnşa çalışmalarına kaynak arayan Güllük Camii Yaptırma Derneği Yönetimi, caminin ibadete açılabilmesi için hayırseverlere çağrıda bulundu.

Cami yapımına destek sağlayan mahalleli ve hayırseverlere çok teşekkür eden dernek yönetimi, bugüne kadar verilen emeğin zayi olmaması adına ve vatandaşların ihtiyacı olan caminin tamamlanması için destek beklediklerini bildirdi.

Yüzde 75’i tamamlanan ancak yüzde 25’i için kaynak beklenilen caminin tamamlanması için uğraş veren Güllük Cami İmamı Mehmet Çarboğa, Eski AK Parti İlçe Başkanı Levent Akyer ile birlikte Milas Kaymakamı Eren Arslan’ı ziyaret ederek cami inşası hakkında Kaymakam Arslan’a bilgi verdi ve çalışmalar konusunda destek istedi. Kaymakam Arslan da Güllük Camii’nin tamamlanarak ibadete açılabilmesi için girişimde bulunacağını ifade etti.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500