Advert
Advert

MİLAS ÖDÜLLENDİRİLDİ

MİLAS ÖDÜLLENDİRİLDİ
Bu içerik 507 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Menteşe Gazi Mustafa Kemal Atatürk Kültür Merkezi’nde Okulum Bir(İnci)", "Beyaz Bayrak" ve "Beslenme Dostu Okul" kategorilerinde ödüller verildi.

Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı resmi okulların bahçelerinin, kantinlerinin ve beslenme alanlarının hijyen ve memnuniyet düzeylerinin standarda kavuşturulması için yeni uygulamaların geliştirilmesi ve eğitim ortamlarına uyarlanması amacıyla hayata geçirilen “Okulum Birinci” projesi, okullar arasında hijyen ve temizliği simgeleyen “Beyaz Bayrak” ve "Beslenme Dostu Okul" projelerinin ödül töreni yapıldı.

2018 - 2019 Eğitim Öğretim yılı 1. dönem Okulum Bir(İNCİ) ödül töreninde “En İyi Beslenme Alanı – Yemekhane” kategorisinde Milas’ın Dörttepe İlk/Ortaokulu ile Ahmet Hamdi Helvacıoğlu Özel Eğitim Okulu ödül aldı.

Milas’ın 127 okulundan 115’i ise Beyaz Bayrak almaya hak kazandı. Muğla genelinde “Beyaz Bayrak” alanında ilk 3’e girmeyi başaran Milas adına Milas İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal’a teşekkür belgesi verildi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500