Advert
Advert

ESKİ KAYMAKAM ŞENLİĞİ DAVET EDİLDİ

ESKİ KAYMAKAM ŞENLİĞİ DAVET EDİLDİ
Bu içerik 1069 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, bir süre önce İzmir Vali Yardımcılığına atanan eski Milas kaymakamlarından Hulusi Doğan'ı Zeytin Hasat Şenliğine davet etti.

Milas'ta 2001 - 2006 yılları arasında kaymakam olarak görev yapan İzmir Vali Yardımcısı Hulusi Doğan'ı valilik makamında ziyaret eden Reşit Özer, "2 / 3 Kasım tarihlerinde yapılacak Milas 6. Zeytin Hasat Şenliği'nde sizi de Milas'ta görmek istiyoruz" dedi. Ziyaret sırasında MİTSO'nun faaliyetlerini de anlatan Özer, Milas zeytinyağına, yağlı zeytinine, tepsi böreğine ve el halısına coğrafi işaret alındığını belirtti. Şenliğin Milas zeytin ve zeytinyağının tanıtımındaki önemini vurgulayan Reşit Özer "Zeytin Hasat Şenliği hem üreticileri, hem zeytinyağı fabrikacılarını hem de tüketiciyi bilinçlendiriyor. Üretimde kalite artıyor, markalaşma oluyor. Üstelik ürünlerimizin tanıtıma da önemli katkı sağlıyor" diye konuştu.

İzmir Vali Yardımcısı Hulusi Doğan da MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer'in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek Zeytin Hasat Şenliğinin başarılı geçmesi dileğinde bulundu.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Ali48     2019-11-04 Sayın Reşit Özer e sormak istiyorum tabiki Hulusi Doğan kaymakamımızı görmek çok güzel olurdu. Birde bu organizasyonun başlangıç temelini atan Şu an Karabük Valisi Fuat GÜREL cagrıldımı????