Advert
Advert

MİLAS GENÇLİKSPOR FUTBOL TURNUVASI DEVAM EDİYOR

MİLAS GENÇLİKSPOR FUTBOL TURNUVASI DEVAM EDİYOR
Bu içerik 865 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

2 grupta, 16 futbol takımının katıldığı Milas Gençlikspor Kulübü Cumhuriyet Halı Saha Futbol Turnuvası’nda grup karşılaşmaları, Milas Belediyesi Begonya Halı sahasında oynanmaya devam ediliyor.

Kırmızı Grupta: 1-Vergi Dairesi, 2-Çakır Ali Zeytinyağ, 3-Milas Belediyesi, 4- Gümüş Doğa, 5-Özdil Marin, 6- Yüksel Halis Çelik Sigorta, 7- Sertoğlu Pen, 8- Dörttepe

Beyaz Grupta: 1-Mesa Home, 2- Boğaziçi, 3- Akyol, 4- Mylasa, 48 5-Dino Gıda, 6- Tuğraspor, 7- Güven Optik, 8- Levent Optik takımları yer alıyorlar.

12-13 Ekim tarihinde oynanmaya başlayan Milas Gençlikspor Cumhuriyet Halı Saha Futbol Turnuvası’nda grup karşılaşmaları sonrasında, gruplarında ilk dörde kalan takımlar çeyrek final eleme maçlarına çıkma hakkını kazanacaklar.

Kırmızı Grup Maç Sonuçları:

1.Hafta

Sertoğlu Pen:1 Çakır Ali Zeytinyağ:7

Milas Belediyespor:3 Yüksel Halis Çelik Sigorta:2

Özdil Marin:6 Gümüşdoğa:2

Vergi Dairesi:6 Dörttepe:4

2. Hafta

Vergi Dairesi:3 Milas Belediye:3

Gümüşdoğa:9 Sertoğlu Pen:0

Yüksel Halis Çelik Sigorta:1 Özdil Marin:4

Çakır Ali  Zeytinyağ:1 Dörttepe:3

3.Hafta

Çakır Ali Zeytinyağ:5 Gümüşdoğa:3

Özdil Marin:3 Vergi Dairesi:1

Sertoğlu Pen:0 Yüksel Halis Çelik Sigorta:3 Hükmen

Milas Belediyesi:11 Dörttepe:4

4.Hafta

Milas Belediyesi:0 Özdil Marin:3

Yüksel Halis Çelik Sigorta:6 Çakır Ali Zeytinyağ:3

Vergi Dairesi:8 Sertoğlu Pen:1

Gümüşdoğa:4 Dörttepe:2

5.Hafta

Gümüşdoğa:4 Yüksel Halis Çelik Sigorta:6

Sertoğlu Pen:3 Milas Belediyesi:15

Çakır Ali Zeytinyağ:2 Vergi Dairesi.5

Özdil Marin:9 Dörttepe:1

Beyaz Grup Maç Sonuçları:

1.Hafta

Akyol:3 Boğaziçi:5

Mylasa 48:6 Mesa Home:3

Dino Gıda:6 Güven Optik:3

Tuğraspor:5 Levent Optik:4

2.Hafta

Mesa Home:7 Dino Gıda:4

Boğaziçi:3 Mylasa 48:4

Güven Optik:3 Tuğraspor:3

Levent Optik:5 Akyol:4

3.Hafta

Mylasa 48:5 Akyol:3

Dino Gıda:1 Boğaziçi:5

Tuğraspor:2 Mesa Home:43

Güven Optik:3 Levent Optik:7

4.Hafta

Mesa Home:10 Güven Optik:1

Boğaziçi:7 Tuğraspor:6

Akyol:0 Dino Gıda:3

Levent Optik:3 Mylasa 48:0 hükmen

Haftanın Maç Programı:

2 Kasım Cumartesi

Saat 18.00 Tuğraspor- Akyol

Saat 19.00 Güven Optik-Boğaziçi

Saat 20.00 Dino Gıda-Mylasa 48

Saat 21.00 Levent Optik- Mesa Home

3 Kasım Pazar

Saat 18.00 Özdil Marin-Sertoğlu Pen

Saat 19.00 Vergi  Dairesi-Gümüşdoğa

Saat 20.00 Milas Belediyesi-Çakırali Zeytinyağ

Saat 21.00 Yüksel Halis Çelik Sigorta- Dörttepe

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500