Advert
Advert

MENTEŞLİLERDEN ÇANAKKALE ZİYARETİ

MENTEŞLİLERDEN ÇANAKKALE ZİYARETİ
Bu içerik 775 kez okundu.
Advert

Milas’taki Menteş Mahalle Muhtarlığı organizasyonuyla, mahallelinin katılımı ile Çanakkale gezisi düzenlendi. İlgi gören geziye katılan mahalleliye teşekkür edern Muhtar Bayram Arıcı, “Bu cennet vatan uğruna canını veren tüm aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize de sağlıklı günler dilerim.” dedi.

Menteş Mahalle Muhtarı Bayram Arıcı, mahallede birlik ve beraberlik kaynaşma sağlanması için ve Türk milletinin şuurunda önemli bir yer edinen Çanakkale ruhunu canlı tutmak adına Çanakkale gezisi düzenledi. Muhtar Arıcı ve azalar tarafından organize edilen geziye, 44 mahalleli katıldı. Otobüsle Milas’tan hareket eden kafile, Çanakkale’de şehitlikleri ziyaret edere dualar etti. Gaziye katılanlar, güzergahındaki eşsiz güzellikte yerleri de görme fırsatı buldu.

Milli bilinç adına çok verimli bir geziyi hayata geçirmenin mutluluğunu yaşadığını ifade eden Arıcı, Çanakkale gezisine katılan mahalleye teşekkür ederek, “Cumhuriyetimizin kuruluşunun 96. yılını kutluyorum. Bu vesileyle cennet vatan uğruna canını veren tüm aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize de sağlıklı günler dilerim. Bu tür gezileri, mahalle halkımın da isteği üzerine düzenlemeye devam edeceğiz.” diye konuştu.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500