Advert
Advert

MURAT 124 GRUBU’NDAN ANLAMLI ETKİNLİK

MURAT 124 GRUBU’NDAN ANLAMLI ETKİNLİK
Bu içerik 939 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Turkish Classic Car Murat 124 Grubu bu yılda 29 Ekim Cumhuriyet Bayramında geleneği bozmayarak ihtiyaç sahibi çocuklara kışlık ayakkabı yardımı ile güzel bir etkinliğe imza attı.

Milas’ta kurulan ve kısa sürede birçok ilden üye edinerek büyüyen, yaptıkları sosyal etkinlik projeleri ile kendilerinden söz ettiren Turkish Classic Car Murat 124 grubu, her yıl olduğu gibi bu yılda eğitim öğretim yılının başlaması ile yaklaşan kış aylarında okul çocuklarının bir nebzede olsa ayaklarının sıcak kalması için Milas ve Bodrum’da belirledikleri ihtiyaç sahibi çocuklara ayakkabı yardımında bulundular.

Turkish Classic Car Murat 124 Grubu adına açıklama yapan grup kurucusu İbrahim Çelik; “Bugün; imkansız gibi görünen çetin bir mücadelenin ardından kazanılmış ve millete armağan edilen en büyük hediyelerden birisi olan Cumhuriyetin ilan edilişinin 96. yıldönümünü milletçe gurur ve coşku içerisinde kutluyoruz. Aziz şehitlerin acılarını, kahraman gazilerimizin fedakarlıklarını da yüreğimizde hissediyor, bu kahramanlıkların neticesi olarak Türkiye Cumhuriyeti’nin demokratik, laik ve sosyal bir hukuk devleti olarak ilelebet yaşayacağını biliyoruz. Kurtarıcımız, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu, eşsiz önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün en çok değer verdiği, geleceğin sahipleri olan çocuklara yönelik olarak Turkish Classic Car Murat 124 Grubu olarak kurulduğumuz günden bugüne her yıl eğitim öğretimin başlamasından sonra, eğitim gören ihtiyaç sahibi çocuklara kış ayı için kıyafet, ayakkabı yahut kırtasiye yardımlarında bulunmaya çalışıyoruz. Geleceğimiz olan çocuklarımıza ve gençlerimize yapılacak yatırımların boşa olmayacağı düşüncesini ilke alarak böyle projeleri her yıl grup üyelerimiz ile aksatmamaya çalışıyoruz. Turkish Classic Car Murat 124 Grubu olarak üyelerimizin ve grubumuzu takip eden, desteklerini esirgemeyen yardım severlerimizin de tam destek vermesi üzerine harekete geçtik. Milas ilçemiz ve Bodrum ilçemizde belirlediğimiz çocuklarımıza bir nebze de olsa, elimizden geldiğince ulaşmaya çalıştık. Bu projede bizleri yolda bırakmayan başta Turkish Classic Car Murat 124 Grubu üyelerimize, bizleri hiçbir projede yalnız bırakmayan tüm sevdiklerimize ve ayakkabı yardımı yapılacak öğrencilerin tespitinden, dağıtımına kadar emeği geçen öğretmenlerimize, muhtarlarımıza çok ama çok teşekkür ederiz. Bizlere verdikleri destekler için haklarını helal etsinler.” dedi.

Yardımda bulunulan okul müdürleri, öğrencileri adına teşekkür ederek; “Böylesine özel bir günde, böylesine anlamlı ve özel bir projeye imza atan Turkish Classic Car Murat 124 grubu üyeleri ve grup kurucusu İbrahim Çelik’e ve Mesut Aşıcı’ya teşekkür ederim. Böyle çalışmaların sayesinde ihtiyaç sahibi çocukların ihtiyaçları bir nebze de olsa giderildi ve çocuklar hem mutlu oldular hem de moral ve motivasyonları artarak, kendilerinin ne kadar değerli olduklarının farkına vardılar” diyerek, Turkish Classic Car Murat 124 grubu adına grup kurucusu İbrahim Çelik ile Mesut Aşıcı’ya teşekkür plaketi takdim edildi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500