Advert
Advert

CKD CUMHURİYET BAYRAMINI COŞKUYLA KUTLADI

CKD CUMHURİYET BAYRAMINI COŞKUYLA KUTLADI
Bu içerik 574 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Cumhuriyet Kadınları Derneği Milas Şubesi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı coşkuyla kutladı.

Cumhuriyet Kadınları Derneği Milas Şubesi tarafından 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla ilçemizde bir dizi etkinlik gerçekleştirildi. Etkinliler kapsamında Kadın ve Sağlık Paneli, Resim Çalıştayı ve Sergisi ile Cumhuriyet Balosu düzenlendi.

Cumhuriyetimizin 96. kuruluş yıldönümü dolayısıyla Cumhuriyet Kadınları Derneği Milas Şubesi tarafından ilçemizde 3 gün süren bir dizi etkinlik gerçekleştirildi.

26 Ekim 2019 Cumartesi günü Çöllüoğlu Hanı’nda Ahmet Bozkurt, Bahattin Şenel, İsmail Utku, Muharrem Keskin, Sabahattin Akan ve Zeynep Salman’ın eserlerinin sergilendiği Resim Çalıştayı ve Sergisi ile başlayan etkinlikler kapsamında, 27 Ekim 2019 Pazar günü Milas Belediyesi Toplantı ve Düğün Salonu’nda Jinekolog Dr. Ali Kavas, Diyetisyen Dr. Elif Hazal Zeybekoğlu ve Pisikolog Dr. Pelin Evgeç tarafından Kadın ve Sağlık Paneli düzenlendi.

Çalıştay ve sergiyi gerçekleştirmekten büyük keyif aldıklarını belirten CKD Milas Şube Başkanı Nurgül Çöllüoğlu, “Cumhuriyetimizin 96. kuruluş yıldönümü sebebiyle düzenlemiş olduğumuz resim çalıştayı ve sergisi, yaptığımız kapanış kokteyli ile sona erdi. Milas halkına ve sanatseverlere 3 günlük çok güzel bir resim çalıstayı sunduk. Sanatseverler; sergilenen resimlerin haricinde ressamlarımızın resim çalışmalarını canlı izleme imkanı buldu. Bu anlamda Milas’ta yapılmamış bir etkinliği gerçekleştirmiş olmak bize ayrıca keyif kattı. Bu anlamda sergimize destek olan herkese teşekkür ederiz.” dedi.

Cumhuriyet Kadınları Derneği Milas Şubesi tarafından 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla gerçekleştirilen etkinlikler kapsamında 28 Ekim 2019 Pazartesi günü ise Havuzbaşı Restorant’ta düzenlenen Cumhuriyet Balosu yoğun ilgi gördü.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500